Minikvadrokoptéra Syma X5SW 4 RTF (bílá)

Cena v e-shopu s DPH: 1 804,76 Kč
Skladem 1 ks
Koupit
Koupit
Dostupnost:
Karolíny Světlé 1 ks
Výrobce: SYMA
Kód zboží: SY5SW
včetně Recyklačního poplatku: 15 Kč
novinka

Nevíte si rady s výběrem? Nejsou Vám některé parametry jasné? Napište nám Váš dotaz a my Vás s odpovědí kontaktujeme.

Poslat dotaz

Popis produktu

Minikvadrokoptéra s rotory o průměru 144 mm a miniaturní WiFi kamerou, jež umožňuje přenos obrazu do mobilního telefonu v reálném čase. Model je vhodný pro klidné i akrobatické poletování a pořizování fotografií nebo videa doma i venku.

Dron se vyznačuje vynikajícími letovými vlastnostmi. Díky 6osému gyroskopu je model velmi stabilní a umožňuje tak pořízení obrazových záznamů ve vysoké kvalitě. Konstrukce z kvalitního pružného plastu chrání všechny části modelu před poškozením. Podvozek zajišťuje stabilitu při vzletu i přistání a ochranné protektory vrtulí zabrání jejich poškození.

Díky kvalitní řídící jednotce je tento model velmi stabilní, což je podmínka pro pořizování kvalitních video záznamů a fotografií. Zároveň lze pomocí přepínače volit mezi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastavit tak chování modelu podle zkušeností pilota (začátečník/expert).

Červené a zelené LED diody na modelu pomáhají při orientaci. Model je vybaven i funkcí Headless – řízení z pohledu pilota v modelu. Automatická funkce 3D Flip přináší dodatečnou zábavu. Pouhým stiskem jednoho tlačítka provede model dokonalý přemet.

Kamera disponuje rozlišením videa 640×480 obr. bodů a 0,3 megapixelů pro fotografie. Možný je přenos obrazu do mobilního telefonu prostřednictvím WiFi. Videa ve formátu MOV a fotky ve formátu JPEG jsou ukládány do mobilního telefonu.

Pro ovládání kamery a živý FPV náhled je určena aplikace Syma FPV, která je kompatibilní s mobilními telefony s operačním systémem iOS (iOS 5.0 a vyšší) a Android (Android 4.1 a vyšší). Pohonný Li-Po akumulátor 3,7 V s kapacitou 500 mAh se nabíjí přiloženým USB nabíječem. Čas potřebný k nabití akumulátoru je cca 60 minut, doba letu se pohybuje okolo 8 minut.

Vysílač 2,4 GHz je dodáván v módu 2 s možností přepnutí na mód 4. Na čelní straně jsou umístěny ovladače pro funkci dvojité výchylky a automatický přemet. S vysílačem je dodáván i držák mobilního telefonu. Maximální dosah ovládání modelu je 50–100 metrů.

Obsah balení:

  • minikvadrokoptéra Syma X5SW,
  • vysílač 2,4GHz,
  • držák mobilního telefonu,
  • kamera,
  • 8× vrtule,
  • sada ochranných oblouků,
  • LiPo akumulátor 3,7 V s kapacitou 500 mAh,
  • USB nabíječ pohonného akumulátoru,
  • šroubovák.

Nutno dokoupit:

  • 4 články typu AA (tužkové baterie) pro napájení vysílače.

Náhradní díly a související produkty

4 položky

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat