Prodejna ve Zlatnické ulici je trvale uzavřena. Nově nás můžete navštívit v Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Děkujeme za pochopení.

Kvadrokoptéra Syma X22W RTF

Náhled produktu - Kvadrokoptéra Syma X22W RTF

Dostupnost:
Skladem 1 ks

Nademlejnská - eshop 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 1 605 Kč
+
Výrobce: SYMA
Kód zboží: SY22W
včetně Recyklačního poplatku: 15 Kč

Popis produktu

Minikvadrokoptéra disponující vynikajícími letovými vlastnostmi je konstruovaná pro klidné létání venku, v místnostech a halách a pro natáčení video snímků a pořizování fotografií. Díky šestiosému gyroskopu a barometrickému čidlu je model velmi stabilní a umožňuje tak pořízení záznamů ve vysoké kvalitě. Konstrukce z kvalitního pružného plastu chrání všechny části modelu proti poškození. Podvozek zajišťuje stabilitu při vzletu i přistání a ochranné oblouky vrtulí zabrání jejich poškození při nechtěném pádu.

Díky kvalitní řídící jednotce je tento model velmi stabilní, což je podmínka pro pořizování kvalitních video záznamů a fotografií. Zároveň lze pomocí přepínače přepínat mezi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastavit tak chování modelu podle zkušeností pilota (začátečník/expert). Model je vybaven barometrickým čidlem, které umožňuje udržování nastavené výšky a umožňuje tak pilotovi, aby se mohl věnovat práci s kamerou. Červené a zelené LED diody na modelu pomáhají při orientaci a směru pohybu. Model je vybaven i funkcí Headless – řízení z pohledu pilota v modelu.

Model je vybaven dvojitým ochranným systémem:

 • Ochrana proti nízkému napětí baterie – indikace led diodami upozorňuje na nízké napětí baterie, při poklesu na nejnižší hodnotu model automaticky přistane.
 • Ochrana proti přetížení pohonného sytému – při přetížení systému, nebo kontaktu vrtule s překážkou model automaticky zastaví motory.

Automatická funkce 3D FLIP přináší dodatečnou zábavu. Pouhým stiskem jednoho tlačítka provede model dokonalý přemet.

Kamera disponuje rozlišením videa 720×480 pixelů a 1 MPx pro fografie a je vybavená Wi-Fi přenosem na mobilní telefon. Pro ovládání kamery a živý FPV náhled je určena aplikace SYMA GO, která je kompatibilní s mobilními telefony s operačním systémem iOS (iOS 5.0 a vyšší) a Android (Android 4.1 a vyšší).

Model lze řídit i pouze pomocí mobilního telefonu/tabletu, kde je k dispozici celá řada automatických funkcí včetně funkce Waypoint, která umožňuje létat s modelem po předem definované trase.

Pohonná Li-Ion baterie 3,7 V 400 mAh se nabíjí přiloženým USB nabíječem, doba nabití akumulátoru je cca 90 minut a doba letu je okolo 5 minut.

Vysílač 2,4 GHz je dodáván v módu 2. Na čelní straně jsou umístěny ovladače pro funkci automatický přemet a automatický start/přistání. S vysílačem je dodáván i držák mobilního telefonu. Maximální dosah ovládání modelu je 70 metrů s vysílačem a cca 20–50 metrů s mobilním telefonem.

Obsah balení:

 • kvadrokoptéra Syma X22W,
 • vysílač 2,4GHz,
 • HD kamera,
 • 8× vrtule,
 • sada ochranných oblouků,
 • Li-Ion akumulátor 3,7 V 400 mAh,
 • USB nabíječ pohonného akumulátoru,
 • nabíjecí box,
 • šroubovák.

Dotaz na produkt: Kvadrokoptéra Syma X22W RTF

Kód zboží: SY22W

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

SY22W-S04
Dočasně
nedostupné
29 Kč
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat