Počínaje pondělím 10. 5. jsou opět otevřeny všechny pobočky PM, a to ve své obvyklé otevírací době. Těšime se na vaši návštěvu!

Spektrum Smart regulátor Firma 60A BL Crawler

Náhled produktu - Spektrum Smart regulátor Firma 60A BL Crawler

Dostupnost:
Dočasně nedostupné

Cena v e-shopu s DPH: 4 199 Kč
Cena na prodejně: 4 279 Kč
+
Výrobce: Spektrum
Kód zboží: SPMXSE1060
novinka

Popis produktu

Senzorový regulátor pro RC modely aut Spektrum Smart Firma 60A BL Crawler je určen speciálně pro crawlery a expediční modely. Má integrovanou technologii SMART pro telemetrii.

Chcete si ve svém modelu expedičního auta nebo v crawleru vyměnit váš stejnosměrný za střídavý pohon? Pomoci vám může speciálně navržený Spektrum Smart regulátor Firma 60A 2S-3S LiPo s integrovaným chladičem s větrákem, který nabízí dokonalý přehled o stavu vaší pohonné jednotky. K dispozici máte prostřednictvím telemetrie v reálném čase k dispozici otáčky, teplotu, napětí baterie a kapacitu. A to bez dalších senzorů! Doplníte si jen vhodný střídavý motor Spektrum Smart Firma1400kV/2100kV Sensored Crawler.

Vlastnosti regulátoru Spektrum Firma 60A Sensored:

 • k dispozici je telemetrie SMART;
 • rychlý a výkonný 32bitový procesor ARM M4;
 • programování pomocí programovacího boxu, USB nebo vysílačem;
 • nadproudová ochrana;
 • automatické odpojení při nízkém napětí LiPo;
 • tepelná ochrana;
 • bezpečnostní ochrana;
 • kompaktní pro snadnou instalaci;
 • připraveno k instalaci, žádné pájení;
 • voděodolná konstrukce;
 • voděodolný vodič snímače se zajišťovací zátkou a těsněním;
 • hliníkový chladič pro vysokou účinnost;
 • obsahuje chladicí ventilátor;
 • nastavitelný výkonný BEC (6 V nebo 7,4 V);
 • aktualizace firmwaru pomocí programovacího boxu Smart;
 • vysoce tepelně odolné konektory IC jsou kompatibilní s konektory EC.

Pokročilý systém řízení otáček regulátorem

Systém Spektrum Firma Smart Crawler je vybaven vysoce přesným magnetickým kodérem a snímačem polohy rotoru motoru, který poskytuje vynikající pocit kontroly při jízdě jakoukoli rychlostí a v jakémkoli sklonu tratě. Perfektně se hodí pro jízdu v terénu, lezení po skalách či závodech crawlerů. Tento pokrok v řízení motoru senzory umožňuje regulátoru přizpůsobit otáčky motoru poloze plynové páky s bezkonkurenční přesností.

Inteligentní řízení rychlosti a momentu

Střídavý motor Spektrum Firma Smart Crawler je regulátorem řízen a kontrolován v uzavřené smyčce, díky které je udržován výkon a úroveň točivého momentu a otáček na stejné hladině, a to i při změně jízdních podmínek do kopce či z kopce.

Maximální výkon při nízké spotřebě energie

Při jízdě s pohonem komba Firma Smart Crawler je využíván pouze výkon, který je potřeba a který odpovídá dané úrovni plynu a přitom se odebírá efektivnější množství proudu s extrémně dlouhou životností baterie, ve srovnání s podobnými systémy bez senzorů.

Možnosti nastavení efektivní brzdy

Spektrum Firma Smart Crawler System má možnost nastavení síly brzdy, což umožňuje odborné vyladění síly brzd v závislosti na hmotnosti auta. Díky inteligentnímu systému Spektrum Firma, který umožňuje nastavení až 200 % tahu, může vaše RC auto zůstat zaparkované i na strmém svahu.

Úroveň voděodolnosti regulátoru

Střídavý regulátor Firma 60A Sensored Smart Crawler může pracovat v jakémkoli terénu za téměř jakýchkoli podmínek. Díky konstrukčním úpravám je elektronika chráněna před účinky prachu, štěrku, sněhu a vody. Elektronika je kompletně zalita ve speciální hmotě, která brání vstupu vlhkosti či nečistot do elektroniky. Regulátor se nastavuje tlačítky, která jsou pod pryžovým krytem.

Přenos dat po jednom vodiči

Úžasnou inovací je velmi jednoduché zapojení, přenos dat ze Smart baterie a motoru Firma do regulátoru se děje prostřednictvím jednoho datového vodiče, který je součástí IC konektoru. Do přijímače jsou data přenášena přes protokol SRXL2. Regulátory Spektrum Firma jsou samozřejmě zpětně kompatibilní i s klasickým PWM signálem, takže můžete regulátor provozovat i na klasickém PWM výstupu, avšak bez přenosu telemetrických dat.

Telemetrická data LiPo akumulátoru Smart

Pokud použijete LiPo baterii Spektrum Smart, regulátor automatiky načítá veškerá data z baterie. Na displeji vysílače Spektrum se vám zobrazí užitečné informace, jako jsou počet cyklů, zbývající kapacita baterie či napětí jednotlivých článků.

Programování pomocí programátoru Spektrum Smart

K úpravě parametrů regulátorů Smart Avian a Smart Firma je určen Spektrum Smart programátor. Zkontrolovat, nastavit a uložit můžete typ modelu, typ brzdy, účinnost brzdy, detekci napětí, počet článků LiPo, vypínací napětí, napětí BEC, náběh otáček motoru, časování, reverz motoru, volnoběh a tovární nastavení.

Obsah balení

V balení naleznete regulátor Spektrum Firma 60A Sensored Brushless Crawler, nálepku a montážní pásku, volitelný ventilátor, vícejazyčný manuál EN, DE, FR, IT a návod CZ.

Technické informace

Typ Střídavý
Použití Auta
Napájení 2–3S LiPo, 6–9čl. NiMH
Proud 60 A
BEC 3 A
Délka 47,4 mm
Šířka 36,2mm
Výška 24,6mm
Hmotnost 82 g
Voděodolný Ano

Ke stažení

Dotaz na produkt: Spektrum Smart regulátor Firma 60A BL Crawler

Kód zboží: SPMXSE1060

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat