Vrtulníky na dálkové ovládání pro dospělé

RC modely jsou originálním a smysluplným dárkem pro všechny dospělé, kteří si ještě nezapomněli hrát. Kromě RC aut a dronů máme v nabídce například také vrtulníky na dálkové ovládání. Ty opět jistě potěší především muže!

RC vrtulníky pro začátečníky

RC vrtulníky u nás můžete hledat jak v sekci pro začátečníky tak mezi RC modely pro pokročilejší. Vrtulníky na dálkové ovládání pro začátečníky jsou skvělým dárkem pro dospělé, kteří s létáním s RC modely teprve začínají. Naleznete je i v sekci dvourotorových RC vrtulníků, které se vyznačují větší stabilitou a odolností vůči větru. Jsou tak mnohem snazší na ovládání.

RC vrtulníky pro pokročilé

Vhodnými RC vrtulníky pro dospělé jsou ale i jednorotorové RC vrtulníky, které můžete zakoupit jako stavebnici nebo už kompletně sestavené.

A ani v této kategorii RC modelů nechybí sekce Příslušenství, kde seženete spoustu doplňků jako například přistávací kříž pro začátečníky (ochrana proti nešetrnému přistání), měřič úhlu náběhu rotorových listů, gyroskopické systémy s funkcemi Heading Lock (udržování kurzu) či startery pro modely vrtulníků se spalovacími motory.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat