Vrtulník na dálkové ovládání pro muže

V kategorii létajících dárků pro muže nabízíme i vrtulníky na dálkové ovládání.  Stejně tak jako u předešlých RC modelů, i mezi RC vrtulníky můžete vybírat dárek pro muže, který je ve světě RC modelů úplným začátečníkem. RC vrtulníky pro začátečníky nejsou náchylné na vítr, mají odolnou konstrukci a snadno se ovládají.

Dvourotorové RC vrtulníky

Do této kategorie spadají dvourotorové RC vrtulníky, které jsou vysoce stabilní a lze s nimi létat jak venku, tak v interiérech.  Pro létání doma jsou vhodné zejména malé RC vrtulníky, které bývají často vybaveny  infračerveným ovládáním a je u nich omezen dosah vysílače. Nabízíme i RC vrtulníky ve vojenských barvách nebo bojové RC vrtulníky vyzbrojené infračerveným paprskometem a detektorem zásahů – skvělý dárek pro každého muže, který má rád vojenskou tématiku!

Jednorotorové RC vrtulníky

Jednorotorové RC vrtulníky budou pak vhodným dárkem pro muže, kteří už s létáním s RC modely mají nějaké zkušenosti. Jednorotorové vrtulníky na dálkové ovládání mají nižší stabilitu a jsou tak náročnější na ovládání. Nabízíme RC vrtulníky od předních výrobců jako jsou například T-REX, Eflite nebo Tiger Thunder, a vybírat můžete i v nepřeberném množství designů (od RC vrtulníků ve vojenských barvách až po „klasické“ 3D akrobaty).

Dárek pro muže v podobě vrtulníku na dálkové ovládání u nás můžete pořídit také v různých stupních sestavení (KIT / ARF / RTF ) a také s volitelným módem vysílače (mód 1 či 2, tzn. ovládání plynu vpravo či vlevo). V kategorii Příslušenství pro RC vrtulníky pak seženete doplňky jako například přistávací kříž pro začátečníky (slouží jako ochrana proti nešetrnému přistání),  gyroskopické systémy s funkcemi Heading Lock (udržování kurzu) či startéry pro modely RC vrtulníků se spalovacími motory a mnoho dalšího.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat