Odeslat stránku na e-mail:
RC vrtulníky pro muže

V současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován, zboží však není možné zasílat na výdejní místa. Osobní odběr již objednaného zboží na pobočce ve Zlatnické ulici je podmíněn použitím ochranné roušky.

Vrtulník na dálkové ovládání pro muže

V kategorii létajících dárků pro muže nabízíme i vrtulníky na dálkové ovládání.  Stejně tak jako u předešlých RC modelů, i mezi RC vrtulníky můžete vybírat dárek pro muže, který je ve světě RC modelů úplným začátečníkem. RC vrtulníky pro začátečníky nejsou náchylné na vítr, mají odolnou konstrukci a snadno se ovládají.

Dvourotorové RC vrtulníky

Do této kategorie spadají dvourotorové RC vrtulníky, které jsou vysoce stabilní a lze s nimi létat jak venku, tak v interiérech.  Pro létání doma jsou vhodné zejména malé RC vrtulníky, které bývají často vybaveny  infračerveným ovládáním a je u nich omezen dosah vysílače. Nabízíme i RC vrtulníky ve vojenských barvách nebo bojové RC vrtulníky vyzbrojené infračerveným paprskometem a detektorem zásahů – skvělý dárek pro každého muže, který má rád vojenskou tématiku!

Jednorotorové RC vrtulníky

Jednorotorové RC vrtulníky budou pak vhodným dárkem pro muže, kteří už s létáním s RC modely mají nějaké zkušenosti. Jednorotorové vrtulníky na dálkové ovládání mají nižší stabilitu a jsou tak náročnější na ovládání. Nabízíme RC vrtulníky od předních výrobců jako jsou například T-REX, Eflite nebo Tiger Thunder, a vybírat můžete i v nepřeberném množství designů (od RC vrtulníků ve vojenských barvách až po „klasické“ 3D akrobaty).

Dárek pro muže v podobě vrtulníku na dálkové ovládání u nás můžete pořídit také v různých stupních sestavení (KIT / ARF / RTF ) a také s volitelným módem vysílače (mód 1 či 2, tzn. ovládání plynu vpravo či vlevo). V kategorii Příslušenství pro RC vrtulníky pak seženete doplňky jako například přistávací kříž pro začátečníky (slouží jako ochrana proti nešetrnému přistání),  gyroskopické systémy s funkcemi Heading Lock (udržování kurzu) či startéry pro modely RC vrtulníků se spalovacími motory a mnoho dalšího.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat