Tanky na dálkové ovládání pro muže

Sháníte-li dárek pro muže, který je armádním nadšencem, jistě si vyberete v naší bohaté nabídce RC tanků.  Opravdoví fajnšmejkři určitě ocení dokonalé makety skutečných tanků jako jsou například americký M1 Abrams nebo německý Tiger.

RC modely tanků

Tanky na dálkové ovládání mají téměř shodné vlastnosti s opravdovým tankem – otáčení RC tanku na místě protiběžným pohybem pásů, střelba BB kuliček z kanónu včetně zpětného rázu nebo realistické zvuky při pohybu a střelbě. Díky různým kmitočtům je navíc možné používat více RC tanků najednou. Díky tomu můžete pořádat napínavé a zajímavé tankové bitvy!

Tank na dálkové ovládání je tak skvělým nápadem třeba na dárek pro muže k 50. narozeninám, skvěle zafunguje i jako dárek pro manžela k Vánocům nebo jako dárek pro dospělého syna za maturitu! Stačí si jen vybrat!

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat