Odeslat stránku na e-mail:
RC tank pro kluky

V současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován, zboží však není možné zasílat na výdejní místa. Osobní odběr již objednaného zboží na pobočce ve Zlatnické ulici je podmíněn použitím ochranné roušky.

Tanky na dálkové ovládání pro kluky

Pokud stále nevíte, jakou hračku pro kluka pořídít, zkuste třeba tank na dálkové ovládání. Máte-li doma malého či většího vojáka, který rád pořádá vojenské bitvy, určitě mu s tímto dárkem uděláte velkou radost!

RC modely tanků

V nabídce máme i dokonalé makety skutečných tanků (americký M1 Abrams nebo německý Tiger), které jistě ocení opravdoví nadšenci do vojenské techniky. Naše RC tanky se chovají téměř stejně jako skutečný tank – dokáží se otáčet na místě protiběžným pohybem pásů, střílí BB kuličky včetně zpětného rázu a při střelbě či pohybu vydávají realistické zvuky.  Díky kmitočtům můžete použít i více RC tanků najednou a pořádat tak dramatické a napínavé bitvy! No, není to ideální hračka pro všechny kluky?

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat