Ve Státní svátek v sobotu 7.5 je výdejní okénko uzavřeno. V důsledku vládního nařízení jsou v současné době všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován. Osobní odběr zboží objednaného prostřednictvím e-shopu je možný ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko.

Tanky na dálkové ovládání pro kluky

Pokud stále nevíte, jakou hračku pro kluka pořídít, zkuste třeba tank na dálkové ovládání. Máte-li doma malého či většího vojáka, který rád pořádá vojenské bitvy, určitě mu s tímto dárkem uděláte velkou radost!

RC modely tanků

V nabídce máme i dokonalé makety skutečných tanků (americký M1 Abrams nebo německý Tiger), které jistě ocení opravdoví nadšenci do vojenské techniky. Naše RC tanky se chovají téměř stejně jako skutečný tank – dokáží se otáčet na místě protiběžným pohybem pásů, střílí BB kuličky včetně zpětného rázu a při střelbě či pohybu vydávají realistické zvuky.  Díky kmitočtům můžete použít i více RC tanků najednou a pořádat tak dramatické a napínavé bitvy! No, není to ideální hračka pro všechny kluky?

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat