Tanky na dálkové ovládání pro dospělé

Shánět dárky pro dospělé je mnohy obtížná záležitost. Obzvlášť když se jedná o muže. Pokud ale znáte nějakého armádního nadšence, zkuste se inspirovat v naší nabídce tanků na dálkové ovládání pro dospělé.

RC modely tanků

Opravdoví fajnšmejkři jistě ocení naše dokonalé makety skutečných tanků, jako jsou například americký M1 Abrams nebo německý Tiger. Třešničkou na dortu je to, že naše RC tanky mají téměř shodné vlastnosti s reálným tankem. Ideální dárek pro dospělé chlapy, které baví vojenská tématika! Tyto RC modely se například umí otáčet na místě protiběžným pohybem pásů, střílet BB kuličky z kanónu včetně zpětného rázu, a také vydávají realistické zvuky při střelbě či pohybu. Díky různým kmitočtům je navíc možné používat více RC tanků zároveň, lze s nimi tak pořádat zajímavé a napínavé bitvy!

Pokud tedy hledáte dárek pro dospělého muže – RC tank je ideální volba!

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat