Vážení zákazníci, v současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Zboží zakoupené prostřednictvím e-shopu si lze vyzvednout osobně na pobočce ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko. Ve státní svátek 28.10 je výdejní okénko uzavřeno. Zásilkový prodej není nijak omezen.

Hexakoptéra

Svět dronů toho ale nabízí mnohem více. Existují například také hexakoptéry, což jsou RC drony, které mají 6 rotorů. Díky tomu jsou oproti klasickým RC dronům neboli kvadrokoptérám mnohem silnější, a dokáží unést mnohem těžší náklady – například drahou HD kameru. Dokáží vyletět do vyšší nadmořské výšky a jsou také oproti kvadrokoptérám bezpečnější a spolehlivější – v případě, že jeden z rotorů selže, zátěž převezmou zbývající rotory. I s poškozeným rotorem tak lze bezpečně přistát. S kvadrokoptérou by při takovém problému bylo přistání mnohem složitější. Zkušení letci dokáží bezpečně přistát, i když hexakoptéře selžou dva rotory. V tomto případě ovšem záleží na vzájemné pozici poškozených rotorů. Výhody hexakoptér se ale odrážejí v jejich ceně – jsou tedy dražší než klasické RC drony a kvadrokoptéry, a stejně tak zaplatíte více i za náhradní díly. U hexakoptér je také třeba brát zřetel na to, že kvůli jejich větší váze je obtížnější s nimi létat v těsných prostorech.  Hexakoptéry jsou tak ideální volbou pro poloprofesionály či letce, kteří chtějí odolnou techniku, co unese větší váhu. V naší nabídce můžete vybírat mezi hexakoptéry s kamerou či bez, v různých barvách i s různými vlastnostmi.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat