Plastikové modely tanků a vojenské techniky

Plastikové modely tanků u nás naleznete v sekci Plastikové modely vojenské techniky. V nabídce máme více než 300 bojových modelů, které jsou detailně propracované a velmi realistické. Široké spektrum plastikových modelů tanků jistě uspokojí každého modeláře.

Plastikový tank Sd.Kfz.251 Hanomag

Mezi nejprodávanější patří třeba německý Sd.Kfz.251 Hanomag. Tento tank ve skutečnosti vážil 9 tun a uvezl 10 pěšáků, kulometčíka, pěšáka a velitele. Německé jednotky jím byly vyzbrojovány v pozdějším průběhu II. světové války. Plastikový model tohoto tanku u nás můžete pořídit v měřítku 1:35 a součástí stavebnice je i 5 realistických figurek.

World of Tanks modely tanků

Na své si u nás ale přijdou například i fanoušci počítačové hry World of Tanks. Plastikový model tanku od firmy Italeri můžete v sérii World of Tanks pořídit například v podobě SdKfz 184 neboli Ferdinanda, který byl ve druhé světové válce používán německou armádou. Nebo se můžete rozhodnout třeba pro legendární Tiger. Sety World of Tanks modely tanků navíc kromě samotných modelů a příslušenství obsahují také bonusové kódy pro PC hru.

Pecka víkend – AZmodel