Příslušenství pro plastikové modely

Kromě samotných plastikových modelů a stavebnic naleznete na našem e-shopu i bohatou nabídku příslušenství pro modeláře. Seženete u nás například řezací podložky, které ochrání Váš stůl při řezání jednotlivých dílů, nebo zde můžete zakoupit maskovací pásky různých šířek.

Maskovací pásky jsou praktickou pomůckou při barvení – pomohou Vám vytvářet různé proužky nebo ochrání tu část dílu, která má při barvení zůstat nedotčená. Pásky jsou navrženy tak, aby při jejich stržení barva pod páskou zůstala a neodlepila se

Pokud Vám chybí pro sestavování plastikových modelů patřičná výbava – široké spektrum všech modelářských nástrojů naleznte v sekci Nástrojů pro plastikové modeláře. Od vyštipovacích kleští, pilek, pilníků a modelářských nožů, přes pinzety a svorky, rydla a dlátka, až po lahvičky, pipety a ostatní nářadí a pomůcky. Vybavte si svou malou modelářskou dílničku, tak jak potřebujete!

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat