Kód zboží: MSR2705FBL
EAN: 8596450122420
novinka
Poslat dotaz
Popis produktu
MS Composit MSR2705FBL - MSC Rapid2 FBL 705mm
Špičkový uhlíkový kompozit. Hmotnost a těžiště optimalizovány pro flybarless vrtulníky. Mimořádná tuhost a odolnost, nízký odpor a stabilní výkon i při extrémní akrobacii. Otvor pro šroub: 5 mm, šíře listu: 64 mm, tloušťka listu v místě uchycení: 12+14 mm.