Plastikové modely Star Wars a Star Trek

Náš e-shop uspokojí i fanoušky sci-fi filmů a seriálů jako jsou Star Wars nebo Star Trek.  Naleznete je v sekci vesmírné techniky.  

Stavebnice Star Wars

Stavebnice Star Wars Vám umožní nejenom si doma postavit makety vesrmírných lodí a stíhaček ze slavné filmové série, mají navíc i zvukové a světelné efekty, takže si s nimi po jejich sestavení užijete ještě spoustu zábavy. Jde o zacvakávací stavebnice – k jejich sestavení tedy není potřeba žádných lepidel, či speciálního nářadí. Díky tomu jsou plastikové modely Star Wars vhodné již pro děti od 6 let!

Vybrat si u nás můžete například stíhačku A-Wing fighter, hvězdolet Milennium Falcon nebo třeba kráčející útočný stroj Heavy Assault Walker.

Model Star Trek

Sestavit si doma ale můžete i třeba plastikový model Star Trek. V nabídce máme detailně propracované a realistické modely těch nejznámějších strojů z této oblíbené americké seriálové a filmové série. Naše plastikové modely Star Trek nabízí třeba slavnou vesmírnou loď U.S.S. Enterprise NCC-1701 nebo U.S.S. Voyager.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat