Kyosho nabízí nejen rc modely aut

Firma Kyosho Corporation, sídlící v Tokyu v Japonsku a založená v říjnu 1963, vyrábí rc modely aut, jako je například Kyosho lamborghini countach. Centrála společnosti se nachází v části Tokya, zvané Chiyoda a samotná výroba modelů probíhá ve městě Atsugi. Rc modely Kyosho patří mezi nejstarší v Japonsku a těší se zde velké tradici. Mezi produkty, které nabízí, patří například rádiově ovládaná auta, letadla, helikoptéry nebo lodě. Celosvětově známým modelem, vyráběným touto firmou je Kyosho Axxe, bugina, která je vhodná především pro začátečníky v oblasti rc terénních aut. V našem obchodě si ji můžete pořídit za rozumnou cenu, spolu s ostatním příslušenstvím.

Tamiya, aneb velký rival

Mezi hlavního konkurenta této firmy patří Tamiya, vyrábějící plastové a kovové sběratelské modely aut, kterým se Kyosho mimo jiné také věnuje.

Produkty firmy Kyosho naleznete zde

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat