Od čtvrtka 3. 12. jsou opět otevřeny všechny kamenné provozovny. Vzhledem k předvánočnímu vytížení dopravců funguje zásilkový prodej s doručením DPD do 6 pracovních dnů a Českou poštou do 3 pracovních dnů.

Papírové modely a kreativní hračky pro děti

Papírové modely

Drobné dárky pro děti pak naleznete mezi papírovými modely. Ty jsou připraveny ve formě vystřihovánky, které musí Váš malý šikula sám vystřihnout a slepit. Vybírat zde můžete například mezi modely aut, autobusů, zemědělské techniky a mnoha dalšími modely.

Stavebnice a hračky pro děti

Tím ale výčet našich dárků a hraček pro děti nekončí. Skvělé hračky pro své děti pořídíte i v našich dalších sekcích. Oblíbené jsou například dřevěné stavebnice pro děti nebo elektro stavebnice pro děti. Nechybí tu ani autodráhy pro děti či létající draci pro děti.

Náš obchod je zkrátka rájem pro všechny malé či velké tvořivce a technické nadšence. Kreativní dárky pro děti rozvíjí především jejich zručnost, fantazii a trpělivost. Ať už si stavebnici musí sestavit sami, nebo se musí naučit ovládat hotový RC model – pokaždé si s těmito hračkami Vaše děti užijí spoustu kvalitní zábavy!

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.