Dotaz na produkt
Krick Zvukový modul ponorka Ping
Kód zboží: KR-65113
Nastavit hlídání dostupnosti
Krick Zvukový modul ponorka Ping
Kód zboží: KR-65113
Krick Zvukový modul ponorka Ping
Cena v e-shopu s DPH: | 1 779 Kč |
Dočasně nedostupné | |
|
Poslat dotaz
na dostupnost |
Poslat dotaz
na dostupnost |
|
Prodloužená doba na vrácení na 30 dní! |
Nevíte si rady s výběrem? Nejsou Vám některé parametry jasné? Napište nám Váš dotaz a my Vás s odpovědí kontaktujeme.
Chcete dostat upozornění ve chvíli, kdy produkt bude k dispozici? Stačí vyplnit formulář a náš hlídací pes Vám dá vědět.
Popis produktu
Krick Modelltechnik KR-65113 - Krick Zvukový modul ponorka Ping
Krick Zvukový modul ponorka Ping. Použijte pro ozvučení vašeho modelu zvukový modul, se kterým bude mít motor vašeho modelu realistický zvuk. Má nastavitelnou hlasitost, synchronizováno s plynovou pákou. Reproduktory 50mm, ideální pro auta a lodě na elektrický pohon 1:10 nebo pro letadla, dle typu modulu. Napájení 7,2-9,6V.
Zvukové moduly Krick jsou klasické analogové konstrukce té nejvyšší kvality. To má tu výhodu, že ve srovnání s původními digitálními zvuky zní mnohem více realisticky.