Hacker

ARF a náhlý rozvoj firmy

Firma Hacker Model Production a.s., v současnosti vyrábějící širokou řadu sortimentu výrobků a služeb, od různých plastových dílů, 3D tisk, výrobu těsnění na zakázku, odlévání plastů ve vakuu a výrobu unikátních rc paraglide, započala svoji činnost 1. ledna 1990, kdy jako jedna z prvních začala vyrábět rádiem řízené ARF (Almost Ready to Fly) modely. Tyto nové modely Hacker znamenaly pro firmu velký rozvoj, což vedlo k rozšíření jejího sortimentu služeb a výrobků, které dodnes poskytuje. Během roku 2000 došlo k přestěhování společnosti do obce Řevničov, kde sídlí ve vlastním objektu. V současné době firma Hacker exportuje své produkty do celého světa. Zaměstnanci firmy mají bohatou praxi v malosériové i sériové výrobě, 3D tisku a ve výrobě různých prototypů letadel. Tento fakt ji řadí mezi přední české firmy, zabývajícími se RC modely.

Jaký otec takový syn

Roku 2012 vyhrál mechanik Karel Hacker se svým synem mistrovstrovství světa v pilotování rádiem řízených modelů FSD FAI.

Produkty firmy Hacker naleznete zde

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat