Kód zboží: GEA102S30X6GT
EAN: 6928493308516
Poslat dotaz
  • Popis produktu
  • Technické informace
Popis produktu
Gens Ace - Acepow Electronics Co. Ltd GEA102S30X6GT - Gens ace Soaring G-Tech LiPo - 2S 1000mAh 7,4V 2S1P (30C) XT60 Plug
Lithium-polymerový akumulátor Gens ace Soaring G-Tech LiPo - 2S 1000mAh 7,4V 2S1P (30C) XT60 Plug s maximálním vybíjecím proudem až 60C je určený pro RC modely letadel a vrtulníků. Akumulátor je vybaven silovým konektorem XT60.
Akumulátory Gens Ace G-Tech
Vlastnosti:
  • akumulátor je vybaven balančním konektorem s integrovaným mikročipem;
  • automatické nastavení optimálních nabíjecích parametrů (ve spojení s nabíječi Gens Ace G-Tech);
  • proces nabíjení probíhá s maximální bezpečností a šetrností k akumulátoru;
  • technologie G-Tech zvyšuje životnost akumulátoru;
  • maximální pohodlí;
  • akumulátor lze nabíjet i běžnými nabíječi.
Technické informace
Kapacita 1000 mAh
Napětí 7,4 V
Max. proudové zatížení 30C (30 A)
Max. vybíjecí proud 60C (60 A)
Hmotnost 63 g
Rozměry 69,5×54×11 mm