Souhlas se zpracováním osobních údajů

(Heureka – Ověřeno zákazníky)

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasíte se zpracováním Vaší elektronické adresy (e-mailové adresy), kterou jste vyplnil do objednávkového formuláře, pro níže uvedený účel.

Tento Váš souhlas je dobrovolný, můžete jej kdykoliv odvolat. Odvoláním tohoto souhlasu však není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího z Vašeho souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Odvolání souhlasu též nemá vliv na zpracování osobních údajů, které zpracováváme na základě jiného právního základu, než je Váš souhlas.

Váš souhlas není důležitý pro objednávku zboží.

Vaši e-mailovou adresu budeme zpracovávat my, tedy prodávající, společnost PECKA-MODELÁŘ s.r.o., IČO: 27114295, se sídlem Vajdova 1047/25, Praha 10.

Souhlasíte s tím, abychom Vaši e-mailovou adresu předali společnosti Heureka Shopping s.r.o., IČO 02387727 (www.heurekashopping.cz), za účelem zaslání dotazníku spokojenosti nákupu „Ověřeno zákazníky“.

  • Účelem zpracování Vašich osobních údajů bude ověřit Vaši spokojenost s nákupem a případně spokojenost se zakoupeným zbožím ze strany společnosti Heureka Shopping s.r.o.
  • Dotazník spokojenosti nákupu „Ověřeno zákazníky“ Vám bude zaslán na Vaši e-mailovou adresu.
  • Údaje vyplněné do dotazníku budou zveřejněny dle zvolené formy na webových stránkách www.heurekashopping.cz.
  • Vaši e-mailovou adresu budeme zpracovávat pro účel uvedený v tomto souhlasu do doby jejího předání společnosti Heureka Shopping s.r.o.
  • Máte právo na přístup k osobním údajům, na opravu osobních údajů, jejich výmaz, omezení jejich zpracování a jejich přenositelnost, vznést námitku proti zpracování osobních údajů a podat stížnost proti zpracování osobních údajů k Úřadu na ochranu osobních údajů.

Podrobnosti o zpracování osobních údajů a o Vašich právech jsou uvedeny v Prohlášení o zpracování osobních údajů, které za tímto účelem vydala naše společnost.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat