Vážení zákazníci, o státních svátcích 5. a 6.7 bude otevřena prodejna v OC Šestka a v OC Letňany. Prodejny v Nademlejnské a Karolíny Světlé budou uzavřeny. Přejeme Vám příjemné prázdniny.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

(Heureka – Ověřeno zákazníky)

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasíte se zpracováním Vaší elektronické adresy (e-mailové adresy), kterou jste vyplnil do objednávkového formuláře, pro níže uvedený účel.

Tento Váš souhlas je dobrovolný, můžete jej kdykoliv odvolat. Odvoláním tohoto souhlasu však není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího z Vašeho souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Odvolání souhlasu též nemá vliv na zpracování osobních údajů, které zpracováváme na základě jiného právního základu, než je Váš souhlas.

Váš souhlas není důležitý pro objednávku zboží.

Vaši e-mailovou adresu budeme zpracovávat my, tedy prodávající, společnost PECKA-MODELÁŘ s.r.o., IČO: 27114295, se sídlem Vajdova 1047/25, Praha 10.

Souhlasíte s tím, abychom Vaši e-mailovou adresu předali společnosti Heureka Shopping s.r.o., IČO 02387727 (www.heurekashopping.cz), za účelem zaslání dotazníku spokojenosti nákupu „Ověřeno zákazníky“.

Podrobnosti o zpracování osobních údajů a o Vašich právech jsou uvedeny v Prohlášení o zpracování osobních údajů, které za tímto účelem vydala naše společnost.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2022. Všechna práva vyhrazena

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat