Odeslat stránku na e-mail:
E-flite

V současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován, zboží však není možné zasílat na výdejní místa. Osobní odběr již objednaného zboží na pobočce ve Zlatnické ulici je podmíněn použitím ochranné roušky.

Americká kvalita za skvělou cenu

Tato americká značka, distribuovaná firmou Horizon Hobby, zahrnuje rc letadla, vrtulníky a veškeré příslušenství k nim. V současné době prodává dva modely, které patří mezi ty nejoblíbenější na celém trhu. První se nazývá Blade mCP a jedná se o helikoptéru a druhý je Blade CX, taktéž helikoptéra. Oba modely jsou zkonstruované z karbonového vlákna, poprvé u helikoptér v této cenové relaci. Mezi další populární výrobky patří například E-flite at-6 texan, E-flite extra 300, E-flite extra, E-Flite Ultimate² BNF Basic a E-flite Radian XL 2.6m BNF Basic. Všechny jejich modely jsou vyrobené s tou nejvyšší precizností a jsou vysoce kvalitní. To ale není všechno, co tato firma vyrábí, do jejich repertoáru ještě patří plováky, elektronické regulátory, baterie a například unašeče vrtulí.

Produkty firmy E-flite naleznete zde

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat