Odeslat stránku na e-mail:
Dromida

V současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován, zboží však není možné zasílat na výdejní místa. Osobní odběr již objednaného zboží na pobočce ve Zlatnické ulici je podmíněn použitím ochranné roušky.

Kvadrokoptery pro profesionály i začátečníky

Společnosť Dromida vyrábí velmi kvalitní kvadrokoptery, u nás máme konkrétně k dispozici řadu Kvadro a Ominus. Všechny jsou zkonstruovány k velmi lehké ovládatelnosti, takže pilotovat by se je měl za krátkou dobu naučiť téměř každý. Kvadrokoptery z řady Dromida Ominus jsou tedy, jako již bylo zmíněno, lehce ovladatelné a díky jejich pevné konstrukci je téměř nemožné je zničit. Jsou vyráběné s futuristickým vzhledem a skvělými letovými vlastnostmi. Na výběr máte ze třech letových režimů, což je výhodné hlavně pro piloty začátečníky. Dalšími významnými modely, nabízenými touto firmou jsou Dromida Kodo a Dromida Vista.

Chcete létat a přistávat na zádech?

Žádny problém! Řada Verso má oproti předešlému modelu unikátnou vlastnost, a to schopnost létat a přistávat na zádech, čehož lehce dosáhnete díky speciálnimu tlačítku na vysílači. Elektronika tohoto modelu se sama postará o bezpečný a stabilný let. V našem e-shopu je zakoupíte za velmi výhodnou cenu.

Produkty firmy Dromida naleznete zde

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat