Odeslat stránku na e-mail:
Dromida

Kvadrokoptéry pro profesionály i začátečníky

Společnost Dromida vyrábí velice kvalitní kvadrokoptéry, u nás máme konkrétně k dispozici řady Kvadro a Ominus. Všechny jsou zkonstruované k velmi snadné ovladatelnosti, takže pilotovat ji by se měl za krátkou dobu naučit takřka každý. Kvadrokoptéry z řady Dromida Ominus, jsou tedy, jak již bylo řečeno, snadno ovladatelné a díky jejich pevné konstrukci je téměř nemožné je zničit. Jsou vyráběny s futuristickým vzhledem a skvělými letovými vlastnostmi. Na výběr máte ze tří letových režimů, což je výhodné hlavně pro piloty začátečníky. Dalšími významnými modely, nabízenými touto firmou jsou Dromida Kodo a Dromida Vista.

Chcete létat a přistávat na zádech?

Žádný problém! Řada Verso má oproti předešlému modelu unikatní vlastnost, a to schopnost létat a přistávat na zádech, čehož snadno dosáhnete, díky speciálnímu tlačitku na vysílači. Elektronika tohoto modelu se sama postará o bezpečný a stabilní let. V našem e-shopu je zakoupíte za velmi výhodnou cenu.

Produkty firmy Dromida naleznete zde

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat