Kvadrokoptery pro profesionály i začátečníky

Společnosť Dromida vyrábí velmi kvalitní kvadrokoptery, u nás máme konkrétně k dispozici řadu Kvadro a Ominus. Všechny jsou zkonstruovány k velmi lehké ovládatelnosti, takže pilotovat by se je měl za krátkou dobu naučiť téměř každý. Kvadrokoptery z řady Dromida Ominus jsou tedy, jako již bylo zmíněno, lehce ovladatelné a díky jejich pevné konstrukci je téměř nemožné je zničit. Jsou vyráběné s futuristickým vzhledem a skvělými letovými vlastnostmi. Na výběr máte ze třech letových režimů, což je výhodné hlavně pro piloty začátečníky. Dalšími významnými modely, nabízenými touto firmou jsou Dromida Kodo a Dromida Vista.

Chcete létat a přistávat na zádech?

Žádny problém! Řada Verso má oproti předešlému modelu unikátnou vlastnost, a to schopnost létat a přistávat na zádech, čehož lehce dosáhnete díky speciálnimu tlačítku na vysílači. Elektronika tohoto modelu se sama postará o bezpečný a stabilný let. V našem e-shopu je zakoupíte za velmi výhodnou cenu.

Produkty firmy Dromida naleznete zde

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat