V důsledku vládního nařízení jsou v současné době všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován. Osobní odběr zboží objednaného prostřednictvím e-shopu je možný ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko.

BERGFALKE ARF Foil Covered (červený)

Náhled produktu - BERGFALKE ARF Foil Covered (červený)

Dostupnost:
Skladem u dodavatele

Cena v e-shopu s DPH: 4 461 Kč
Cena na prodejně: 4 696 Kč
+
Výrobce: Hacker
Kód zboží: HC1229A
Vyrobeno v ČR

Popis produktu

Polomaketa německého větroně v atraktivních barevných variantách s plnobarevným celoplošným potiskem všech hlavních dílů. Větroň je součástí série modelů SKG (simple known gliders – jednoduché známé větroně). Pevná, lehká a odolná konstrukce z expandovaného polypropylenu (EPP) spolu s potahem křídla průhlednou fólií přispívá k výborným letovým vlastnostem a je také zárukou veliké odolnosti modelu při menších haváriích.

S modelem je možné létat na svahu nebo jej vybavit vypínatelným vlečným háčkem pro aerovlek a vlekat jej například modelem Master Stick. Díky méně obvyklému historickému tvaru trupu působí v letu velmi zajímavě. Vzhledem k velké záporné šípovitosti křídla je potřeba použít pro vyvážení větší množství zátěže (cca 50 – 60 g). Vyšší hmotnost ale vůbec neubírá modelu na letových vlastnostech. Spíše naopak, mírně těžší model má lepší dynamiku.

Nutno dokoupit

Minimálně 4-kanálovou RC soupravu např. MASTER Giga Prop 6 (kat. č. HC4101), 3 mikroserva 9 – 15 g (kat. č. HC4301), 1 mikroservo 9 – 15 g s kovovými převody (kat. č. HC4310) pro ovládání směrovky a případně 1 mikroservo 9 – 15 g (kat. č. HC4301) pro ovládání vypínacího háčku (kat. č. HC5117A) je volitelným příslušenstvím, olověnou zátěž pro dovážení modelu 50 – 60 g, prodlužovací servokabely 2 x 400 mm (kat. č. HC4484) a 2 x 200 mm (kat. č. HC4480), případně pro jednodušší připojování přijímačové baterie prodlužovací servokabel 1 x 200 mm (kat. č. HC4480), přijímačovou baterii, vhodný nabíječ, drobné nářadí, barvu a vteřinové lepidlo s aktivátorem.

Technická data:

Hmotnost: od 780 g
Rozpětí: 2000 mm
Délka: 970 mm
RC: 4 – 5
Materiál: EPP

Technické informace

 

 

Ke stažení

Videa

Dotaz na produkt: BERGFALKE ARF Foil Covered (červený)

Kód zboží: HC1229A

Text dotazu

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat