Kód zboží: AZ101560
EAN: 0193220015609
Poslat dotaz
Popis produktu
AzurePower AZ101560 - AzurePower listy hlavního rotoru 560mm
Otvor pro šroub: 4 mm, šíře listu: 49–56 mm, tloušťka listu v místě uchycení: 12 mm. Navrženo pro extrémní 3D létání – uhlíková edice.