1:24 Axial SCX24 Ford Bronco 2021 4WD RTR (červený)

Náhled produktu - 1:24 Axial SCX24 Ford Bronco 2021 4WD RTR (červený)

Dostupnost:
Dočasně nedostupné

Cena v e-shopu s DPH: 4 210 Kč
Cena na prodejně: 4 299 Kč
+
Výrobce: Axial
Kód zboží: AXI00006T1

Popis produktu

RC model auta na dálkové ovládání v měřítku 1:24 Axial SCX24 s licencovanou karoserií Ford Bronco 2021 a licencovanými pneumatikami Nitto Trail Grappler s disky Factory Ford Wildtrak. Model s pohonem 4×4 je sestaven a připraven k jízdě, vše potřebné je v balení. RC souprava 2,4 GHz, motor Dynamite 88T, LiPo akumulátor Dynamite 7,4 V a USB nabíječ. Díky použití moderního LiPo akumulátoru je doba jízdy přes 40 minut!

Model přichází s neuvěřitelně detailní karoserií Ford Bronco 2021. Kromě předního LED osvětlení karoserie obsahuje maketově zpracovanou přední mřížku chladiče, zpětná zrcátka, kliky dveří, zadní rezervní kolo a střešní nosič s příslušenstvím. Pro dokonalý vzhled jsou okna čirá, abyste moli vidět interiér s figurkou řidiče. Karoserie je vyrobena z odolného materiálu ABS.

S RC modelem auta Axial SCX24 Ford Bronco 2021 můžete jezdit doma i na zahradě. Jednoduše nabijte baterii pomocí USB nabíječe, vložte do auta a můžete vyjet. Realistická karoserie a velká terénní kola s nadstandardní světlou výškou evokuje vzhled světově proslulého auta. Základem je silný pohon, ten sestává z motoru 180 s víceřadou převodovkou, která dodá potřebnou sílu k nápravám. Od převodovky se přenáší kroutící moment na drážkované hřídele a k tuhým nápravám šnekovou převodovkou. Proto není potřeba brzda.

Vlastnosti:

 • RC auto Axial SCX24 je kompletně sestaveno a připraveno k použití, vše potřebné je obsahem balení,
 • realistický design karoserie Ford Bronco 2021 s detailními prvky a LED osvětlením,
 • licencované pneumatiky Nitto Trail Grappler M/T s disky Wildtrak,
 • nainstalovaná řídící jednotka Horizon, motor a servo AS-1,
 • 3bodové přední a 4bodové zadní zavěšení,
 • kovové boční rámy šasi,
 • šnekový převod náprav,
 • odklápěcí karoserie je jištěna pouze jednou sponkou,
 • kompletně osazeno kuličkovými ložisky,
 • 4kanálový vysílač 2.4 GHz,
 • dálkově ovládaná přední LED světla,
 • nový USB nabíječ DYNC1063,
 • SCX24 verze 2 obsahuje několik novinek:,
 • nový 4kanálový vysílač s možnost kompletního nastavení (trim, revers, dvojí výchylky řízení), LED indikace zapnutí vysílače, spárování a úroveň nabití akumulátoru v modelu,
 • nová 4kanálová řídící jednotka s dálkovým ovládáním světel přes 3. kanál a možností doplnění směrovek,
 • nový USB nabíječ.

Tuhé kovové bočnice

Stejně jako platforma Axial SCX10 v měřítku 1:10 má i podvozek Axial SCX24 robustní ocelové lišty rámu podvozku a výztuhy, které udržují podvozek dostatečně tuhý i při velkém překroucení náprav.

Silný motor s víceřadou převodovkou

O pohon RC modelu auta Axial SCX24 se stará stejnosměrný motor Tazer řady 180 s 88 závity na kotvě. Motor má optimální točivý moment, který je potřeba pro jízdu do strmého stoupání. Je upevněn na kovové motorové lože, které pomáhá motor chladit a udržovat provozní teplotu na optimální úrovni.

Šnekové převody

Přední a zadní diferenciály jsou vybaveny šnekovými převody, které dodávají nápravám vysoký kroutící moment. šnekové převody rovněž zajišťují funkci brzdy.

Funkční tlumiče odpružení

I tak malé RC auto může mít maketově zpracované tlumiče s imitací pomocných nádržek. Přes jednoduchou konstrukci s vinutou pružinou a plastovým tělem jsou tlumiče skvěle funkční.

Silné servo řízení Axial AS-1

Klíčovou komponentem u expedičních RC modelů aut je dostatečně silné servo řízení s robustními převody. Přímo nad přední nápravou je uloženo servo řízení Axial AS-1 se servo-saverem, který umožňuje přesné řízení a zároveň poskytuje ochranu převodů a elektroniky serva.

Osazeno kuličkovými ložisky

Model je plně osazen kuličkovými ložisky, a to jak v převodovce, tak v nápravách a náhonech. Můžete jezdit bez obav, že by se vám někde opotřebilo kluzné ložisko.

Disky Ford Wildtrak s pneumatikami Nitto Trail Grappler M/T

Oficiálně licencované disky kol Wildtrak mají ohromující maketové detaily. Pneumatiky Nitto Trail Grappler nabízejí fantastickou kombinaci výkonu v terénu při zachování vynikajících vlastností pro použití na silnici.

Odklopná karoserie

Odklopný systém karoserie nabízí snadný přístup k vnitřním komponentům. Baterii a podvozek můžete mít rychle k dispozici odstraněním pouze jedné sponky karoserie a jejím karoserie nahoru.

Nainstalované přední LED osvětlení

V předním nárazníku jsou z výroby nainstalována 2 bílá LED světla, která osvítí plochu před vozidlem. Přední světla na modelu lze ovládat dálkově 3. kanálem vysílače. Světla pracují v těchto režimech:

 • světla trvale svítí,
 • světla blikají,
 • světla jsou vypnuta.

Nový vysílač

4kanálový vysílač Horizon 2.4 GHz má vše, co budete při provozu potřebovat. Na vysílači naleznete přepínače trimu řízení a plynu, dvojích výchylek řízení, párování, reversu plynu a řízení. Ovladač 3. kanálu je 3polohový. Vysílač obsahuje také mechanický přepínač pro zapnutí. Na čelním panelu se nachází 3 LED diody, které indikují zapnutí vysílače, párovaní a stav nabití akumulátoru v modelu.

Řídící jednotka

Řídící jednotka Horizon v sobě integruje regulátor a přijímač. Obsahuje 4 kanály a konektory pro přední světla a směrovky (funkce světel a blinkrů je továrně namixovaná k třetímu, respektive čtvrtému kanálu. (Směrovky nejsou na modelu nainstalovány, jedná se o volitelnou výbavu). V případě doplnění směrovek je možno tyto ovládat dálkově přes 4. kanál vysílače. Při doplnění směrovek je nutné zvolit vhodný odpor, dle barvy a typu LED. Ke snadnému výpočtu můžete použít náš online kalkulátor.

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

Obsah balení

V balení naleznete sestavený RC model auta Axial SCX24 Ford Bronco 2021 v měřítku 1:24 s nainstalovanými komponenty: motor stejnosměrný Tazer 180 88T, přijímač s integrovaným regulátorem Horizon, servo AS-1. Dále je obsažen vysílač Horizon 2.4GHz, LiPo akumulátor baterie Dynamite 7,4V 350mA, USB nabíječ, 4× AA baterie, návod k použití CZ, manuál EN, DE, FR, IT.

Technické informace

Typ Crawler, expediční
Měřítko 1:24
Délka 222 mm
Šířka 100 mm
Výška 117 mm
Rozvor 132 mm
Světlá výška podvozku 27 mm
Hmotnost 268 g
Náhon 4WD
Motor Stejnosměrný 180 88T
Doba jízdy 40 až 50 minut
Rychlost Až 3 km/h
Vysílač Horizon 2.4GHz (4kanálový)
Přijímač/regulátor Horizon Combo s reverzem
Servo Axial AS-1
Baterie Dynamite LiPo 7,4V 350mAh
Disky Wildtrak
Pneumatiky Nitto Trail Grappler M/T

Ke stažení

Videa

Dotaz na produkt: 1:24 Axial SCX24 Ford Bronco 2021 4WD RTR (červený)

Kód zboží: AXI00006T1

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

SCX24: Axial servo AS-1.
AXI31619
Skladem
u dodavatele
529 Kč 518 Kč
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2022. Všechna práva vyhrazena

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat