V důsledku vládního nařízení jsou v současné době všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován. Osobní odběr zboží objednaného prostřednictvím e-shopu je možný ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko.

1:75 Bluenose II (stavebnice)

Náhled produktu - 1:75 Bluenose II (stavebnice)

Dostupnost:
Dočasně nedostupné

Cena v e-shopu s DPH: 4 027 Kč
Cena na prodejně: 4 239 Kč
+
Výrobce: Artesanía Latina
Kód zboží: AL22453

Popis produktu

Dokonale propracovaná dřevěná stavebnice neplovoucí makety dvoustěžňového škuneru Bluenose, který byl spuštěn na vodu v Lunenburgu v kanadském státě Nova Scotia 26. března 1921. Plavidlo mělo sloužit pro rybolov v drsných vodách při pobřeží Newfoundlandu. Velmi brzy se ale ukázalo, že se podařilo vytvořit neuvěřitelně rychlou loď, která začala pod velením kapitána Anguse Walterse sbírat vítězství ve všech regatách podél východního pobřeží USA a Kanady. Model v měřítku 1:75 pochází z produkce renomované firmy Artesanía Latina.

Stavebnice obsahuje přesné laserem vyřezávané díly ze dřeva a překližky, lišty a kulatinu, dýhu, fotoleptané dílů, dále pak doplňky z mosazi, některé součásti z litého kovu (kormidelní kolo, lodní šrouby, kotva atd.), ušité plachty s autentickou strukturou, nitě různých odstínů, hřebíčky a veškerý další stavební materiál. Součástí balení je rovněž dřevěný stojánek určený k vystavení dokončeného modelu.

Součástí stavebnice není lepidlo, čirý lak, barvy, tmel ani pracovní nástroje nezbytné pro stavbu. Kompletaci modelu významně usnadňuje přiložený výkres v měřítku 1:1 a názorný obrázkový návod, který provází stavbou lodi krok za krokem. Tato stavebnice je vhodná především pro pokročilé lodní modeláře, kteří již mají se stavbou podobných modelů patřičné zkušenosti.

Technické informace

Měřítko 1:75
Délka [mm] 690
Šířka [mm] 110
Výška [mm] 570
Materiál modelu Dřevo, textil, kov
Obtížnost Advanced (určeno pro pokročilé stavitele)
Doporučený věk 14+

Dotaz na produkt: 1:75 Bluenose II (stavebnice)

Kód zboží: AL22453

Text dotazu

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat