Odeslat stránku na e-mail:
1:16 Sopwith Camel F1

1:16 Sopwith Camel F1

Náhled produktu - 1:16 Sopwith Camel F1

Dostupnost:
Není skladem

Cena v e-shopu s DPH: 6 488 Kč
Cena na prodejně: 6 829 Kč
+
Výrobce: Artesanía Latina
Kód zboží: AL20351

Popis produktu

Tato stavebnice, obsahující dřevěné a kovové díly, byla navržena s využitím moderních 3D technologií, a navíc jsou do ní promítnuty bohaté zkušenosti specialistů působících v dílnách společnosti Artesanía Latina. Jedná se o dokonalou repliku, která svými detaily plně odpovídá skutečnému stroji. Součástí stavebnice je obsáhlý návod s video tutoriály a stovkami fotografií, které vás kompletací modelu provedou krok za krokem.

Tento set, zachycující britský stíhací letoun Sopwith Camel F1, osloví i ty nejnáročnější modeláře. Model odpovídá měřítku 1:16, je velmi kompaktní a obsahuje množství neuvěřitelných detailů. Originálnímu letounu odpovídají i použité materiály, kterými jsou tvořeny jednotlivé konstrukční celky stavebnice. Příhradová konstrukce trupu a nosné plochy jsou dřevěné zatimco pohonná jednotka, kryt motoru, současti podvozku či svislá ocasní plocha jsou tvořeny zinkovými odlitky.

Dokončený model přímo vybízí k jeho prezentaci na výstavách, nejlépe však poslouží v roli unikátní dekorace. Stavbu významně usnadňuje perfektně zpracovaný sedmijazyčný návod na DVD obsahující videotutoriály a více než 600 fotografií. Ty vás provedou jednotlivými etapami stavby, na jejímž konci získáte dokonalou repliku legendárního prvoválečného stroje, a to v muzeální kvalitě.

K vystavení dokončeného modelu je výrobcem dodáván elegantní metakrylátový stojánek. Jeho součástí jsou informace vztahující se k danému letounu. V kombinaci se dřevěnými, kovovými a mosaznými díly draku nebo detailně zpracovaným kokpitem tvoří úchvatný celek. Stavebnice obsahuje více než 750 dílů. Přesto je dokončení modelu relativně snadné, ovšem určitě zkušenosti s podobnými projekty jsou pro zdárné dokončení této repliky určitě na místě.

Technické informace

Měřítko 1:16
Rozpětí [mm] 530
Délka [mm] 360
Výška [mm] 170
Počet dílů Více než 750
Použité materiály Dřevo, textil, kov

Videa

Dotaz na produkt: 1:16 Sopwith Camel F1

Kód zboží: AL20351

Text dotazu

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2019. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.