Odeslat stránku na e-mail:
1:16 Fokker Dr.I Red Baron's Airplane

1:16 Fokker Dr.I Red Baron's Airplane

Dostupnost:
Skladem 1 ks

OC Albert 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 6 488 Kč
Cena na prodejně: 6 829 Kč
+
Výrobce: Artesanía Latina
Kód zboží: AL20350

Popis produktu

S největší pravděpodobností nejpropracovanější stavebnice modelu letadla na trhu – to je Fokker Dr.I stíhacího esa z období 1. světové války, Rudého barona. Tato stavebnice, obsahující dřevěné a kovové díly, byla navržena s využitím moderních 3D technologií, a navíc jsou do ní promítnuty bohaté zkušenosti specialistů působících v dílnách společnosti Artesanía Latina. Jedná se o dokonalou repliku, která svými detaily plně odpovídá skutečnému stroji. Součástí stavebnice je obsáhlý návod s video tutoriály a stovkami fotografií, které vás kompletací modelu provedou krok za krokem.

Tento set, zachycující slavný červený Fokker Dr.I Manfreda von Richthofena, osloví i ty nejnáročnější modeláře. Model odpovídá měřítku 1:16, je velmi kompaktní a obsahuje množství neuvěřitelných detailů. Originálnímu letounu odpovídají i použité materiály, kterými jsou tvořeny jednotlivé konstrukční celky stavebnice. Příhradová konstrukce trupu je tedy kovová, zatímco nosné plochy dřevěné.

Dokončený model přímo vybízí k jeho prezentaci na výstavách, nejlépe však poslouží v roli unikátní dekorace. Stavbu významně usnadňuje perfektně zpracovaný sedmijazyčný návod na DVD obsahující videotutoriály a více než 600 fotografií. Ty vás provedou jednotlivými etapami stavby, na jejímž konci získáte dokonalou repliku legendárního prvoválečného stroje, a to v muzeální kvalitě.

K vystavení dokončeného modelu je výrobcem dodáván elegantní metakrylátový stojánek. Jeho součástí jsou informace vztahující se k danému letounu. V kombinaci se dřevěnými, kovovými a mosaznými díly draku nebo detailně zpracovaným kokpitem tvoří úchvatný celek. Stavebnice obsahuje více než 750 dílů. Přesto je dokončení modelu relativně snadné, ovšem určitě zkušenosti s podobnými projekty jsou pro zdárné dokončení této repliky určitě na místě.

Technické informace

Měřítko 1:16
Rozpětí [mm] 450
Délka [mm] 360
Výška [mm] 184
Počet dílů Více než 750
Materiál modelu Dřevo, textil, kov

Videa

Dotaz na produkt: 1:16 Fokker Dr.I Red Baron's Airplane

Kód zboží: AL20350

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti PECKA MODELÁŘ s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat