Dragon Force V6 RACING plachetnice 2,4GHz RTR

Cena v e-shopu s DPH: 6 994 Kč
Skladem 1 ks Doprava zdarma
Koupit
Koupit
Dostupnost:
OC Letňany 1 ks
Výrobce: Joysway
Kód zboží: 4ST308815
včetně Recyklačního poplatku: 4 Kč
novinka

Nevíte si rady s výběrem? Nejsou Vám některé parametry jasné? Napište nám Váš dotaz a my Vás s odpovědí kontaktujeme.

Poslat dotaz
  • Popis produktu

  • Technické informace

Popis produktu

DragonForce65 V6 je modernizovaná verze oblíbené plachetnice se zcela přepracovaným systémem lanoví a ovládání plachet, vylepšeným příslušenstvím, novým čtyřkanálovým vysílačem 2,4GHz a rozšířeným návodem s důkladným popisem stavby a nastavování modelu.

DragonForce65 V6 je již dospělý model plachetnice, se kterým si výborně zajezdíte na každé jen trochu větší vodní ploše – a můžete s ním dokonce soutěžit ve speciální třídě RG65. Právě zkušenosti stovek závodníků z celého světa vedly k vývoji nové verze plachetnice, která je odolnější v provozu a snadněji nastavitelná pro vysoké výkony. Díky přijatelným rozměrům a snadno demontovatelnému stěžni a kýlu je to jednoduše přepravitelný věrný společník na víkendové výpravy nebo dovolenou u vody. Stačí jenom čtyři tužkové alkalické baterie nebo akumulátory do vysílače a čtyři pro přijímač, upevnit stěžeň, kýl, kormidlo a plachty - a můžete vyrazit.

Trup lodi je plastový, snadný přístup k prostoru pro přijímačové akumulátory zaručuje kryt z průhledného plastu (pro dokonalou vodotěsnost se přelepuje dodávanými samolepícími přelepkami nebo prostě izolepou). Pokud byste se z nějakého důvodu potřebovali dostat k přijímači a servům ovládajícím kormidlo a plachty, je možné po vyšroubování 4 šroubů vyjmout celé lože serv a elektroniky. Příď lodi pokrývá měkký gumový „nárazník“ který omezí následky „pošťuchování“, které je závodech palchetnic běžné.

Stěžeň je z uhlíkové trubky (konce dílů stěžně jsou opatřeny kovovými kroužky na ochranu proti rozlomení) stejně jako ráhna, plachty jsou vyrobeny z pevného syntetického materiálu odolného proti roztržení, cípy plachet jsou zesíleny nalepenou plastovou fólií. Lanoví ze super pevných nití Dyneema s novými robustnějšími napínáky (drážkovanými pro snadné uchopení) umožňuje nastavovat polohu stěžně v širokém rozmezí. Stejně tak můžete v širokém rozmezí nastavovat vydutí plachet, napětí jejich předních a zadních lemů pro dokonalé přizpůsobení aktuální síle větru a vyladění na maximální výkon.

Palubní elektroniku napájejí čtyři tužkové akumulátory nebo alkalické baterie. Pokud použijete kvalitní NiMH akumulátory s nízkým samovybíjením, jako jsou naše RAY Long 2000 mAh nebo Sanyo Eneloop 2000 mAh, máte k dispozici zdroj pro několik hodin plavby.

Nový čtyřkanálový vysílač je vybaven digitálními trimy (se zvukovou signalizací polohy), přepínači smyslu výchylek a možností nastavení velikosti výchylek ve všech kanálech, takže zaručuje jednoduché nastavení a pohodlné řízení modelu. Pro ovládání lodi je namontováno mikroservo pro kormidlo a speciální silné navijákové servo pro ovládání plachet.

Výuku plachtění vám usnadní rozšířený návod s obrázkovým průvodcem vysvětlujícím nastavování plachtoví, manévrování lodi při plavbě po větru i proti němu. Slova jako vratiplachta, kosatka, halsa, křižování, cunningham, kiking...už pro vás nebudou žádným tajemstvím!

Spolu s lodí je dodáván stojánek s plastovými čely spojenými uhlíkovými trubkami, který poslouží při přípravě lodi k plavbě a v dobách mimo jachtařskou sezónu vám umožní proměnit DragonForce65 V6 v elegantní bytový doplněk.

OBSAH BALENÍ:

  • Model plachetnice s osazenou palubní elektronikou
  • 4-kanálový vysílač 2,4GHz
  • Stojánek
  • Manuál

Technické informace

Délka [mm] 650
Šířka [mm] 116,5
Výška [mm] 1338
Výška stěžně [mm] 915
Plocha plachet [dm2] 22,26
Plocha kosatky [dm2] 7,66
Plocha vratiplachty [dm2] 14,6
Hmotnost [g] 1350
Ovládané funkce LK, NP
Náročnost stavby S1
Náročnost pilotáže P1, P2

Náhradní díly a související produkty

4 položky

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat