Caribbean RTR 2,4GHz plachetnice (červená)

Náhled produktu - Caribbean RTR 2,4GHz plachetnice (červená)

Dostupnost:
Skladem více než 5 ks

Zlatnická - eshop 4 ks
OC Šestka 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 1 321 Kč
Cena na prodejně: 1 390 Kč
+
Výrobce: Joysway
Kód zboží: 4ST308802R

Popis produktu

I když dnes už vlny Karibiku nebrázdí Černá perla, s naším novým malým Caribbeanem můžete ovládnout každý větší bazén nebo menší rybníček tak, jak to uměl jenom kapitán Jack Sparrow!

Caribbean je malá polomaketa plachetnice v měřítku 1:46 odpovídající pravidlům pro soutěžní třídu Footy; ideální společník na dovolenou u vody nebo pro líné víkendové odpoledne u bazénu na zahradě. Stačí jenom čtyři tužkové alkalické baterie do vysílače + přijímačový akumulátor 3x AAA- a můžete vyrazit. Caribbean je totiž dodáván jako zcela hotový RC set - kompletně sestavená plachetnice s nainstalovanou elektronikou a dvoukanálovým proporcionálním pákovým vysílačem 2,4 GHz v Módu 2.

Trup lodi je plastový, snadný přístup k vodotěsnému přijímači a servům ovládajícím kormidlo a plachty zaručuje poklop zajištěný jediným šroubem. Stožár je tvořen uhlíkovou trubkou, ráhna jsou plastová, plachty jsou vyrobeny z pevné syntetické tkaniny s cípy vyztuženými nalepenou plastovou fólií na ochranu proti roztržení. Nepohyblivé lanoví tvoří ocelové tenké struny dodávající modelu překvapivě vysokou tuhost a odolnost. Kýl je odlit z kovu spolu s hydrodynamicky tvarovanou zátěží, ploutev kormidla je plastová.

Palubní elektroniku napájí tři vyjímatelné články AAA. Jedno nabití typicky trvá asi 15 minut, s čerstvě nabitým akumulátorem Caribbean vydrží brázdit vody vašeho bazénu asi půl hodiny. Vysílač je vybaven digitálními trimy obou kanálů, takže umožňuje přesné nastavení a pohodlné řízení modelu. Výuku plachtění vám usnadní podrobný návod s obrázkovým průvodcem vysvětlujícím manévrování lodi při plavbě po větru i proti němu. Slova jako vratiplachta, kosatka, halsa, křížování... už pro vás nebudou žádným tajemstvím! Spolu s lodí je dodáván plastový stojánek, který vám v dobách mimo jachtařskou sezónu umožní proměnit Caribbean v elegantní bytový doplněk.

RC set obsahuje:

Hotový model plachetnice připravený k plavbě, dvoukanálový vysílač 2,4 GHz (Mód 2), stojánek a návod k obsluze.

Tip: o soutěžích třídy Footy se můžete více dozvědět na www.mo-na-ko.net nebo na stránkách polského pořadatele Závodu tří zemí (Německo, Polsko, Česká republika) www.modelmaniak.pl.

Technické informace

Délka [mm] 260
Šířka [mm] 90
Výška stěžně [mm] 320
Výška [mm] 435
Hmotnost [g] 175
Plocha plachet [dm2] 2.47
Plocha kosatky [dm2] 0.8
Plocha vratiplachty [dm2] 1.67

Dotaz na produkt: Caribbean RTR 2,4GHz plachetnice (červená)

Kód zboží: 4ST308802R

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

4ST308802-S01
Dočasně
nedostupné
529 Kč
4ST308802-S02
Dočasně
nedostupné
549 Kč
4ST308802-S03
Dočasně
nedostupné
169 Kč 161 Kč
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat