Offshore Lite Warrior V3 2,4GHz RTR (oranžový)

Cena v e-shopu s DPH: 2 292 Kč
Skladem 1 ks
Koupit
Koupit
Dostupnost:
OC Letňany 1 ks
Výrobce: Joysway
Kód zboží: 4ST308206V3
včetně Recyklačního poplatku: 2 Kč
novinka

Nevíte si rady s výběrem? Nejsou Vám některé parametry jasné? Napište nám Váš dotaz a my Vás s odpovědí kontaktujeme.

Poslat dotaz
  • Popis produktu

  • Technické informace

Popis produktu

Rychlostní člun o délce 420 mm s plastovým trupem a motorem řady 390 s vodním chlazením. Zcela hotový model s dvoukanálovým pistolovým vysílačem 2,4 GHz, 7,4V pohonným Li-Ion akumulátorem a nabíječem.

Malý rychlostní člun s elektrickým pohonem pro příjemné rekreační poježdění na malých i větších vodních plochách. Model je dodáván hotový, připravený k vyplutí. Směr jízdy je ovládán excentricky umístěným kormidlem, jak je to obvyklé u lodí konstruovaných pro jízdu na okruzích po směru hodinových ručiček. Ostrou zatáčku umožňují „říznout“ nastavitelné pomocné ploutve po obou stranách zádi trupu.

Palubní elektronika zahrnuje přijímač kombinovaný s elektronickým regulátorem otáček, jenž je chráněný proti proniknutí vody, a 9g servo kormidla. Ovládání kormidla i otáček motoru je plně proporcionální. Přístup k motoru, akumulátoru a elektronice zajišťuje vrchní odnímatelný kryt, který je opatřen gumovým těsněním proti vniknutí vody.

Spolu s modelem je dodávána dvoučlánková akumulátorová sada Li-Ion 7,4 V s kapacitou 800 mAh. Pro napájení vysílače slouží destičková 9V baterie, která je rovněž součástí RC setu. Doba jízdy modelu cca 4–5 minut.

Obsah balení

Balení obsahuje hotový model, dvoukanálový pistolový vysílač, pohonný akumulátor 7,4 V s kapacitou 800 mAh, síťový nabíječ pro pohonný akumulátor, 9V destičkovou baterii, plastový stojánek a návod k obsluze.

Technické informace

Délka [mm] 420
Šířka [mm] 115
Hmotnost [g] 480
Náročnost stavby S0
Náročnost pilotáže P1

Náhradní díly a související produkty

5 položek

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat