Kluzák Rookie 1499mm (stavebnice)

Cena v e-shopu s DPH: 2 298 Kč
Sleva -5 %
Cena na prodejně: 2 419 Kč
Skladem 2 ks
Koupit
Koupit
Dostupnost:
OC Šestka 1 ks
OC Letňany 1 ks
Výrobce: Hiesbok
Kód zboží: 237414
novinka

Nevíte si rady s výběrem? Nejsou Vám některé parametry jasné? Napište nám Váš dotaz a my Vás s odpovědí kontaktujeme.

Poslat dotaz
  • Popis produktu

  • Technické informace

Popis produktu

Stavebnice tohoto modelu není úplně tradiční stavebnicí. Je vytvořena tak, aby se při stavbě dal model přizpůsobit zkušenostem stavitele a potřebám budoucího pilota. Stavebnice je vyrobena tak, aby z ní byl (při základní a jednoduché stavbě) vytvořen „těžší“ a robustnější model.

Pokud si však se stavbou více vyhrajete, získáte velice lehký soutěžní speciál s hmotností na úrovni 320 g (například pečlivě vybrousíte jednotlivé díly brusnou houbičkou a použijete kvalitní a lehký potahovací
 materiál). Proto je důležité při stavbě modelu přemýšlet o tom, co ještě dokážete postavit, a o tom, jak s modelem chcete létat.

Rookie je jednoduchý školní kluzák vhodný pro létání v kategorii RCH/RCHS. Je optimalizovaný pro stavbu a létání s dětmi od dvanácti let. Děti si na něm vyzkouší stavbu složitějšího velkého geometricky zkrouceného křídla, potahování křídla fólií a instalaci RC vybavení.

Křídlo má profil AG35 a horní pevný potah přední části křídla. Stavebnice je vhodná pro výuku teorie a praxe létání s RC modelem. Model díky konstrukci křídla nelze přetáhnout, nepadá do vývrtky, velmi dobře reaguje na termiku a má velmi dobrou stabilitu i v silnějším větru. Zvládá létání i na velmi malém prostoru.

Obsah balení

Stavebnice obsahuje plán v měřítku 1:1, podle kterého lze vyrobit další model. Součástí stavebnice jsou i páky a bowdeny pro instalaci RC.

Nutno dokoupit

Ke zprovoznění modelu budete potřebovat dvoukanálovou RC soupravu (vysílač a přijímač), dvě 6g mikroserva (např. Kavan GO-6MG), přijímačový akumulátor do modelu a vhodný nabíječ.

Technické informace

Rozpětí 1499 mm
Délka 993 mm
Hmotnost Od 360 g

 

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat