Odeslat stránku na e-mail:
SIKU CONTROL32: Bagr Liebherr R980 SME

SIKU CONTROL32: Bagr Liebherr R980 SME

Náhled produktu - SIKU CONTROL32: Bagr Liebherr R980 SME

Dostupnost:
Skladem 1 ks

Zlatnická - eshop 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 6 554 Kč
Cena na prodejně: 6 899 Kč
+
Výrobce: SIKU
Kód zboží: 1666740

Popis produktu

Toto nové pásové rypadlo značky Liebherr přináší do série SIKUCONTROL32 z hlediska velikosti, hmotnost a funkčnosti zcela nová měřítka. Model ovládaný prostřednictvím 2,4GHz vysílače je vyrobený převážně z kovu! Jeho hmotnost tak činí cca 2,5 kg. Celkem šest proporcionálně ovládaných a vysoce výkonných elektromotorů se stará o rozpohybování RC bagru přesně podle vašich pokynů. Pravý i levý pás podvozku jsou ovládány zcela nezávisle, stejně je tomu i u skutečného rypadla. Věžička bagru se může otáčet o 360 a více stupňů, protože mezi ní a podvozkem nevedou žádné kabely. Po několikerém otočení věžičky nemusí být vždy snadné jednoznačně určit, která strana podvozku je tou čelní. Zde přichází ke slovu elektronika, která po stisknutí příslušného tlačítka otočí věžičku do správné polohy.

Jak již bylo řečeno – ovládání rypadla je plně proporcionální, takže je schopno vykonávat zemní práce podobně jako originál. Hloubení může probíhat i pod úrovní okolního terénu, není tedy problém vytvořit příkop nebo jámu. Na dálkovém ovladači jsou k dispozici veškeré dostupné funkce modelu. Nové joysticky na ovladači mají zdvojenou funkci, což opět odpovídá skutečnému stroji. S novým ovladačem není žádný problém vydávat naprosto přesné řídící povely. Všecny poškozeni je model během provozu Před poškozením je každý ze šesti  pohonných elektromotorů chráněn třecí spojkou. Vestavěné LED osvětlení skvěle doplňuje tento vizuálně a technicky perfektně provedený model.

Napájení modelu je realizováno prostřednictvím tří baterií typu C. Vysílač je napájen čtyřmi články velikosti AA. Možné a jistě i vhodné je použití nabíjecích akumulátorů. Baterie nejsou součástí dodávky.

Specifikace modelu:

Měřítko: 1:32
Materiál: Kov a plast

Dotaz na produkt: SIKU CONTROL32: Bagr Liebherr R980 SME

Kód zboží: 1666740

Text dotazu

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2019. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.