Vážení zákazníci, v současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Zboží zakoupené prostřednictvím e-shopu si lze vyzvednout osobně na pobočce ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko. Zásilkový prodej není nijak omezen.

Minikvadrokoptéra Firefly FPV s kamerou

Náhled produktu - Minikvadrokoptéra Firefly FPV s kamerou

Dostupnost:
Dočasně nedostupné

Cena v e-shopu s DPH: 1 140 Kč
Cena na prodejně: 1 200 Kč
+
Výrobce: UDIR/C
Kód zboží: U46W
včetně Recyklačního poplatku: 1 Kč

Popis produktu

Čtyřkanálová minikvadrokoptéra s automatickým udržováním výšky letu, vestavěnou WiFi kamerou pro pořizování kvalitních leteckých fotografií nebo videa a přenos obrazu do vašeho smartphonu v reálném čase. Velmi snadné ovládání spolu s malými rozměry, které odpovídají přibližně velikosti vaší dlaně, jsou zárukou skvělé zábavy!

Možnost ovládání prostřednictvím chytrého telefonu

Díky bezplatné aplikaci APP Flyingsee máte možnost kvadrokoptéru Firefly ovládat prostřednictvím vašeho chytrého telefonu – je to pohodlné a velmi praktické.

Poznejte okolní svět z ptačí perspektivy

Firefly je dodáván s vestavěnou WiFi kamerou, která umožňuje přenášet obraz do mobilního zařízení, a to v reálném čase. Navíc, díky možnosti ovládat Firefly pomocí chytrého telefonu není nutné mít při sobě výrobcem dodávaný vysílač. S dronem tak můžete létat kdykoli a kdekoli.

Automatické udržování výšky letu pro jednoduchou pilotáž

Režim automatického udržování výšky letu pracuje na základě vestavěného barometrického čidla. V tomto režimu se Firefly pohybuje ve vámi zvolené výšce a sám jí udržuje. Tato funkce umožňuje v maximální možné míře věnovat pozornost kompozici vašich snímků. Nepochybně potěší i začínající uživatele, kterým výrazně zpříjemní získávání prvních pilotních dovedností.

Mód Heading Hold usnadňuje ovládání

Při aktivaci módu Heading Hold není třeba rozlišovat to, jak je model v danou chvíli orientován. V případě, že si nejste ovládáním kvadrokoptéry zcela jisti, můžete na začátku letu aktivovat funkci Heading Hold. Následně bude model reagovat vždy ve směru vychýlení páčky na ovladači, ať už je čelo modelu orientováno kamkoliv.

Alarm varující před nízkým napětím pohonného akumulátoru

Varování před nízkým napětím pohonného akumulátoru je zajištěno prostřednictvím akustického signálu. Tato užitečná funkce chrání nejen před poškozením samotného modelu, ale i akumulátoru, kterému případné podvybití rozhodně nesvědčí. Nyní můžete létat zcela bez obav!

Výstraha při hrozící ztrátě signálu

Při snížení kvality signálu, která může být způsobena např. větší vzdáleností mezi vámi a modelem, jste na toto nebezpečí upozorněni zapípáním. Máte tak dostatek času zareagovat a zabránit ztrátě kontroly.

Start, přistání a nouzové přistání stisknutím jediného tlačítka

Pokud se obáváte, že ovládání kvadrokoptéry je příliš složité, Firefly nabízí užitečnou funkci – automatický start, přistání a nouzové přistání stisknutím jediného tlačítka. Při aktivaci funkce pro automatický start se model vznese a udržuje určitou výšku. Pokud aktivujete funkci pro automatické přistání, kvadrokoptéra pomalu přistane a vypne motory. Funkci pro nouzové přistání využijete v případech, kdy je třeba z bezpečnostních důvodů let ukončit okamžitě.

Integrované ochranné protektory

Integrované protektory, jenž mají za úkol chránit vrtule před poškozením, jsou integrovány do šasi. Nejedná se jen o designový výstřelek, neboť toto řešení zároveň podstatně zvyšuje odolnost celého modelu.

Designový vysílač 2,4 GHz

Ergonomicky zdařile navržený vysílač pracuje v pásmu 2,4 GHz. Zajišťuje bezpečné ovládání modelu a veškerých jeho funkcí.

Režim virtuální reality

Klepnutím na ikonu VR (platí pro ovládání chytrým telefonem) zapnete funkci dělené obrazovky. V kombinaci se speciálními brýlemi si tak můžete vychutnat kamerou zprostředkovanou 3D vizualizaci v reálném čase.

* Další podrobnosti naleznete v uživatelské příručce VR.
* Speciální brýle nejsou součástí balení.

Režim Custom Flight Route

Kliknutím na příslušnou ikonu lze aktivovat režim Custom Flight Route. Funkce umožňuje nakreslit na displej smartphonu libovolnou křivku, kterou pak bude váš Firefly během letu kopírovat.

* Tuto funkci používejte pouze v dostatečně velkých prostorách, ve kterých se nenachází žádné překážky. Předejdete tak možné havárii.

USB nabíječ

Součástí balení je USB nabíječ, kterým můžete pohonný akumulátor nabíjet z různých zdrojů.

Plně sestaven a připraven k letu

Kompletně sestavená a k letu připravená kvadrokoptéra U46W Firefly se vyznačuje pevnou a lehkou konstrukcí. Ochranné protektory vrtulí jsou navrženy tak, aby před následky případných tvrdých přistání nebo pádů spolehlivě ochránily i samotný dron.

Obsah balení:

1× minikvadrokoptéra Firefly FPV s kamerou
1× vysílač
1× USB nabíječ
1× náhradní set vrtulí (4 ks/1 sada)
1× uživatelský návod

Nutno dokoupit:

3 baterie velikosti AAA pro napájení vysílače.

Technické informace

Délka 80 mm
Šířka 91 mm
Výška 31,8 mm
Hmotnost 24 g
Rozlišení kamery 640×480 p
Formát videa AVI
Formát fotografie JPG
Maximální dosah vysílače (závisí na místních podmínkách) 15 m
Dosah WiFi signálu (závisí na místních podmínkách) 10 m
Pohonný akumulátor LiPo 3,7 V 180 mAh (integrovaný)
Napájení vysílače 3× baterie typu AAA (nejsou součástí balení)
Maximální doba letu cca 6 minut

 

Dotaz na produkt: Minikvadrokoptéra Firefly FPV s kamerou

Kód zboží: U46W

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat