V důsledku vládního nařízení jsou v současné době všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován. Osobní odběr zboží objednaného prostřednictvím e-shopu je možný ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko.

Proboat Veles 29″ Catamaran BL RTR

Náhled produktu - Proboat Veles 29″ Catamaran BL RTR

Dostupnost:
Dočasně nedostupné

Cena v e-shopu s DPH: 12 809 Kč
Cena na prodejně: 13 199 Kč
+
Výrobce: Proboat
Kód zboží: PRB08029

Popis produktu

Rychlá RC loď na dálkové ovládání Proboat Veles 29" Catamaran BL RTR se střídavým motorem 2000 ot/min/V s vodním chlazením a regulátorem Dynamite Marine 120 A 2-3S je dodáván kompletně sestaven s nainstalovanou RC soupravou Spektrum DX2E a voděodolnou elektronikou.

Veles 29 Catamaran je podobné koncepce jako Blackjack 29, ale má některá vylepšení, zcela nový trup a 6-pólový motor 2000 kv, který je efektivnější a výkonnější. S motorem napájeným 4S LiPol může motor pohánět loď rychlostí až 70 km/h. S baterií 6S může tato loď dosáhnout rychlostí 80 km/h. Veles 29 má eloxovanou, nastavitelnou podpěru vrtule, možnost nastavení kormidla s přívodem vody a lodní šroub z nerezové oceli. Loď je stabilní a předvídatelná, což usnadňuje řízení.

Loď má pevný a odolný laminátový trup, ten má na plovácích katamaránu stupnění, které zajistí lepší řízení a vedení lodi na hladině. Kryt trupu se šroubuje čtyřmi šrouby pro pevné a těsné spojení pro případ, že dojde k převržení lodi. Elektronika s pohonem je namontována v kompozitní plastové vaně, která se dá v případě potřebného servisu z lodi kompletně vyndat. Nový výkonný střídavý motor 2000 ot/min/V o rozměrech 36 x 56 mm je vybaven stejným motorem, jako u dalších 29-palcových lodí, ale nabízí větší rychlost při nižším napětí.

Nastavitelné hliníková kormidlo umožňuje úplné naladění vašeho člunu pro dosažení optimálního výkonu, pokud se změní vlny nebo vítr. Chlazení motoru a regulátoru je zajištěno nasáváním vody otvorem v kormidle, které je účinnější i při nižších rychlostech.

RC souprava Spektrum DX2E 2,4 GHz a přijímač s protokolem DSMR poskytuje přesné a spolehlivé ovládání. Nastavitelný reverz na kanálu plynu a řízení, trim na kanálu plynu a řízení, dvojí výchylky na kanálu řízení. Nastavitelný fail-safe.

Vlastnosti

Vodou chlazený šesti pólový střídavý motor řady 550 s 2000 ot/min/V
Dosáhne rychlost až 70 km/h (při napájení 4 čl. LiPo)
Napájení 2x 2 - 3 čl. LiPol akumulátory (akumulátory se zapojují do série)
2 kanálová volantová RC souprava Spektrum DX2E
Kryt trupu upevněn 4 šrouby
Vodou chlazený regulátor Dynamite Marine 120 A se sériovým Y-kabelem s konektory EC5
Laminátový trup s geometrií závodního člunu pro minimální odpor vody
Kormidlo s lodním šroubem jsou z eloxovaného hliníku pro vynikající stabilitu a trvanlivost

Obsah balení

Balení obsahuje sestavený model lodi Veles 29 Catamaran, vysílač Spektrum™ DX2E 2,4 GHz, 3-kanálový přijímač Spektrum SR310 DSMR, regulátor Dynamite® 120A Marine Brushless Marine 2-6S, střídavý motor Dynamite Marine Brushless 2000Kv, voděodolné servo řízení a manuál.

Nutno dokoupit

Pro zprovoznění potřebujete 4 ks AA baterií pro napájení vysílače. Jako pohonné akumulátory doporučujeme dvojici 2 až 3 článkových LiPol akumulátorů 5000 mAh 50C+ s konektrorem EC5, pouze v pevném obalu (Hard Case). Dále potřebujete kvalitní nabíječ na pohonné akumulátory.

Technické informace

Typ Rychlostní člun
Trup Katamarán
Délka 736 mm
Šířka 266 mm
Výška 108 mm
Druh pohonu 2380 g

Ke stažení

Manuál Manuál 0 B

Videa

Dotaz na produkt: Proboat Veles 29″ Catamaran BL RTR

Kód zboží: PRB08029

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

Veles 29: Kabína.
PRB281059
Dočasně
nedostupné
2 119 Kč
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat