Odeslat stránku na e-mail:
Plastikové modely Italeri

Italeri, firma založená na snech

Firma Italeri byla založena na počátku 60. let s velkým nadšením. Její vznik mají na svědomí dva muži – Gian Pietro Parmeggiani a Giuliano Malservisi. Již v mládí je to táhlo k letadlům a vojenské technice, ale modely, které byly v té době k dispozici, pro ně nebyly uspokojivé. Proto se rozhodli, že založí firmu právě s takovými modely, po kterých touží. Jejich sny se brzy staly skutečností a firma se tak prosadila na trhu, kde svůj sortiment neustále rozšiřuje.

Plastikové modely Italeri nadchnou každého

Plastikové modely Italeri se brzy staly velmi oblíbenými modely, po kterých toužilo mnoho lidí. Zakladatelé společnosti Italeri proto neotáleli a začali se věnovat i dalším modelům, po kterých byla poptávka. Firma tak začala nabírat na velikosti a začala se velmi rychle rozšiřovat.

Dnes na trhu naleznete nejen Italeri kamiony, model kamionu Italeri, ale také barvy Italeri, kleště, pinzety i lepidla. I přes rozsáhlý sortiment si firma udržela svou vysokou kvalitu, proto neváhejte a vyberte si model právě od firmy Italeri, se kterým zažijete spoustu zábavy.

Produkty firmy Italeri naleznete zde

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2019. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.