Odeslat stránku na e-mail:
Funracer RR (oranžový)

Funracer RR (oranžový)

Náhled produktu - Funracer RR (oranžový)

Dostupnost:
Skladem 3 ks

Zlatnická 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 5 406 Kč
Cena na prodejně: 5 690 Kč
+
Výrobce: Multiplex
Kód zboží: MPX100518

Popis produktu

„Výška – rychlost – manévr" – právě tohle jsou zásady, podle kterých Multiplex zkonstruoval nový FunRacer, pokračovatele oblíbeného DogFighteru. Stejně jako jeho předchůdce je to zatraceně rychlý a obratný dolnoplošník z takřka nezničitelného ELAPORu. S elegancí a agresívním vzhledem plnokrevníka pro závody kolem pylonů a duší stíhače z II. světové války vám nabídne tuplovanou dávku čistého a neředěného adrenalinu!

Nízká minimální rychlost, úžasná maximální rychlost (až 165 km/h v základním provedení přímo z krabice), skvělé chování za letu ve velkém rozsahu rychlostí s přesnou a rychlou odezvou řízení pro divokou akrobacii...to vše ve spojení s extrémně odolným drakem z pěnového ELAPORu. Provoz modelu usnadňuje celá řada „vychytávek“- od odnímatelného krytu kabiny pro bleskurychlé dotankování, pardon, výměnu akumulátorů, až po demontovatelné křídlo pro snadnou přepravu. A k prvnímu letu Funracer připravíte za čtvrt hodiny!

Robustní trup modelu z pěnového ELAPORu nese všechny typické znaky „tradičně vymakané multiplexácké" konstrukce – strategicky umístěné uhlíkové a plastové výztuhy, odnímatelný kryt kabiny pro snadnou výměnu pohonného akumulátoru a promyšlené uspořádání vnitřních prostor s „tunelem“ zajišťujícím účinné chlazení motoru, regulátoru i pohonného akumulátoru. Trup je dodáván již sestavený s namontovaným střídavým motorem ROXXY BL C35-42-1160kV s vrtulí APC 10×7E s přesným plastovým kuželem, 70 A střídavým regulátorem ROXXY BL-Control 755 S-BEC a digitálními mikroservy s kovovými převody MS-12016 MG pro směrovku a výškovku.

Ocasní plochy jsou rovněž z Elaporu; serva směrovky a výškovky jsou umístěna v ocasní části trupu, kormidla jsou ovládána prostřednictvím krátkých přímých drátových táhel.

Křídlo s polosouměrným profilem z pěnového ELAPORu s uhlíkovými výztuhami je jednodílné; k trupu se upevňuje dvěma polyamidovými šrouby. Křidélka jsou ovládána dvěma servy uloženými v křídle; mikroserva MS-12016 MG jsou samozřejmě již vestavěna.

FunRacer – jak je u kombatových modelů obvyklé – nemá podvozek, startuje z ruky a přistává „na břicho“ do trávy.

Model je dodáván v základní barvě bílého ELAPORu; s použitím vaší fantazie, barev na EPP/EPO a dodávaného archu samolepek se můžete opravdu vyřádit a vytvořit svého vlastního, zcela nezaměnitelného „pyloňáka“.

ARF set obsahuje:

Sestavený trup a nosné plochy z pěnového ELAPORu v bílé barvě s namontovaným motorem, regulátorem a servy, arch samolepek, návod ke stavbě.

Nutno dokoupit:

Pro napájení modelu budete potřebovat tříčlánkový Li-Po akumulátor 2200–2700 mAh se zatížitelností aspoň 40C a vhodný nabíječ.

K ovládání modelu doporučujeme alespoň čtyřkanálovou RC soupravu, ideální je samozřejmě použití pětikanálové počítačové RC soupravy, která umožňuje nezávislé ovládání serv křidélek, přesné nastavování velikosti výchylek, naprogramování dvojích výchylek resp. exponenciálního průběhu výchylek pro snížení citlivosti kormidel okolo neutrálu dovolující velmi přesné řízení při zachování velkých maximálních výchylek.

Technické informace

Rozpětí [mm] 920
Délka [mm] 885
Hmotnost [g] 980
Plocha křídla [dm2] 19
Ovládané funkce S, V, K (2), M
Stavební náročnost S0, S1
Náročnost pilotáže P3

Pohon a RC vybavení:

Motor * ROXXY BL C35-42-1160kv
Regulátor * ROXXY BL-Control 755 S-BEC
Vrtule *APC 10x7E
Akumulátor FOXY G2 11,1 V 2200 nebo 2600 mAh
Serva *4x MS-12016 MG
RC souprava min. 4 kanály
*) Součást ARF setu

Videa

Dotaz na produkt: Funracer RR (oranžový)

Kód zboží: MPX100518

Text dotazu

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat