Odeslat stránku na e-mail:
1:5 Losi Desert Buggy XL-E 2.0 4WD SMART RTR (Losi Racing)

Prodejna v OC Albert v Průhonicích-Čestlicích je od konce června definitivně uzavřena. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v našich ostatních prodejnách.

1:5 Losi Desert Buggy XL-E 2.0 4WD SMART RTR (Losi Racing)

Náhled produktu - 1:5 Losi Desert Buggy XL-E 2.0 4WD SMART RTR (Losi Racing)

Dostupnost:
Dočasně nedostupné

Cena v e-shopu s DPH: 35 309 Kč
Cena na prodejně: 36 399 Kč
+
Výrobce: Losi
Kód zboží: LOS05020T2

Popis produktu

Velký RC model auta Desert Buggy DBXL-E 2.0 4WD s technologií SMART. Nainstalován výkonný střídavý motor Spektrum Firma 4P 780kV, střídavý regulátor Spektrum Firma 160A a servo řízení S906 s tahem 30 kg/cm a kovovými převody. Voděodolná elektronika, RC souprava DX2E Active.

Potřebujete mít skutečně obří model auta pro pořádné chlapy? Desert Buggy DBXL-E 2.0 je známý na celém světě svou dominancí na trhu aut v měřítku 1:5, který přesvědčí svým výkonem a rychlostí. Použité šasi z pevnostního hliníku 6061-T6 bezpečně odolá extrémnímu namáhání při skocích. Verze se silnějšími čepy poloos.

Důležitou změnou oproti předchozí verzi Buggy XL-E je nová elektronika s technologií SMART. Díky motoru Spektrum Firma 4P 780kV, střídavému regulátoru Spektrum Firma 160A a přijímači Spektrum SR6100AT s telemetrií má jezdec k dispozici řadu cenných informací. Regulátor Spektrum Smart FIRMA přenáší telemetrická bez dodatečných senzorů.

Přijímač podporuje technologii AVC, jejíž nastavení se provádí pomocí vysílače. Elektronika přijímače je chráněna speciálním lakem, který zamezuje přístupu vlhkosti či nečistot. Díky vysílacímu výkonu 100 mW EIRP je zajištěn skvělý dosah telemetrie

Klíčové vlastnosti Desert Buggy DBXL-E 2.0:

 • výkonné auto v měřítku 1:5 s možností závodního nasazení;
 • snadný přístup k šasi modelu díky odklápěcí karoserii;
 • elektronický regulátor otáček Spektrum Firma 160A SMART;
 • výkonný střídavý motor Spektrum Firma 4P 780kV;
 • elektronický stabilizační systém Spektrum AVC;
 • velké hliníkové olejové tlumiče;
 • hliníkové věže tlumičů;
 • nové přítlačné křídlo;
 • nové převodové skříně pro zvýšení pevnosti a stability hnacího ústrojí;
 • podvozek z tvrzeného hliníku 6061-T6 tloušťky 4 mm;
 • hnací hřídele s 5mm čepy;
 • realistický interiér řidiče nejen že pěkně vypadá, ale zamezuje vniknutí špíny do šasi;
 • pneumatiky Maxxis Creepy Crawler LT;
 • obsahuje vysílač Spektrum DX2E Active s přijímačem SR6100AT.

Technologie AVC (Active Vehicle Control)

Technologie AVC představuje pokročilou technologií Spektrum určenou pro RC modely aut. Tento stabilizační systém přináší zcela nový způsob řízení. AVC technologie využívá senzory pro korekce řízení a plynu. Díky vhodným zásahům do řízení a výkonu motoru je výsledkem plynulejší jízda, stabilní chování na rovině i v zatáčkách a bezpečnější držení stopy. Samozřejmostí je měnitelná citlivost řízení včetně možnosti jejího vypnutí.

Střídavý regulátor Spektrum Firma 160A

Regulátor otáček je voděodolný. Díky technologii Smart nabízí dokonalý přehled o stavu vaší pohonné jednotky. K dispozici máte kompletní telemetrická data v reálném čase. Znáte hodnoty proudu, teploty, napětí baterie, napětí přijímače nebo otáček motoru. A to bez dalších senzorů! Pokud použijete baterii Spektrum Smart, získáte přehled o stavu jednotlivých článku, kapacitě a teplotě. Jediné, co potřebujete, je nainstalovat si do vašeho telefonu aplikaci Spektrum Dashboard.

Střídavý motor Spektrum Firma 4P 780kV

V autu je nainstalován střídavý motor Spektrum Firma 4P 780kV. Tato pohonná jednotka je kompatibilní s 8S LiPo akumulátory.

Servo řízení Spektrum S906

Digitální servo řízení S900S je vybaveno kovovými převody a dvěma ložisky. Rychlost serva je 0,21 s/60°, moment pak 30 kg/cm. Voděodolná konstrukce je zde samozřejmostí.

Pojistky na šroubech

Proti náhodnému uvolnění šroubů s čepy, které na hřídeli zajišťují unašecí pouzdra poloos, jsou v drážkách pojistná pera.

Hliníkové tělo diferenciálů

Nové hliníkové tělo diferenciálů má vyšší pevnost a zajistí větší tuhost v krutu než běžné plastové domečky. Dnešní střídavé motory disponují takovým výkonem, že je třeba volit materiály s dostatečnou pevností.

Pneumatiky Maxxis Creepy Crawler s Bead Lock kroužky

Originální pneumatiky Pneumatiky Maxxis Creepy Crawler s univerzálním běhounem zajišťují autu skvělé jízdní vlastnosti pro jízdu v každém terénu.

Hliníkové věže tlumičů

Kromě nových tlumičů, má DBXL-E 2.0 nové přední a zadní hliníkové věže tlumičů s více montážními otvory pro lepší stabilitu a ovladatelnost.

Hnací ústrojí do náročných podmínek

Všechny součásti hnacího ústrojí jsou vyrobeny z černěné oceli.

Nový držák regulátoru

Aby bylo možné vytvořit větší prostor pro baterie, byl regulátor přemístěn na montážní desku mimo středový diferenciál. To umožnilo optimální rozložení hmotnosti modelu a zároveň zvýšilo účinnost chlazení regulátoru.

Voděodolná elektronika

RC model DBXL-E 2.0 je vybaven voděodolnou elektronikou. Model je navíc konstruován tak, aby riziko vniknutí vody k elektronice bylo minimální. To je důležité především s ohledem na motor, který žádnou dodatečnou ochranou proti vodě nedisponuje. Proto je třeba provádět pravidelný servis rotačních součástí, především pak ložisek.

Osvětlovací rampa

Auto je vybaveno výkonnou světelnou LED rampu, která je umístěna nad předním oknem, takže s modelem můžete jezdit i v noci.

RC souprava Spektrum DX2E ACTIVE s AVC

Vysílač Spektrum DX2e Active nabízí řadu pokročilých funkcí. K dispozici je ovládání systému AVC, třípolohový omezovač plynu nebo nastavení dráhy serva. Obsahuje také modul Bluetooth pro využití aplikace Spektrum Dashboard.

Technologie Spektrum SMART

Technologie Spektrum Smart poskytuje více informací o komponentech modelu. Jedná se o spojení s modelem, které vám přináší informace o stavu elektroniky. Kliknutím na níže uvedený odkaz zjistíte, jak může váš regulátor Spektrum Smart dodávat telemetrii přímo do volitelné aplikace Dashboard. Aplikace Spektrum Dashboard umožňuje:

 • připojit vaše mobilní zařízení přes Bluetooth k vysílači DX2E ACTIVE;
 • zobrazit nejvyšší rychlost, napětí baterie a další údaje v reálném čase;
 • naprogramovat nastavení vysílače;
 • volitelný držák telefonu nabízí možnost připojit mobilní zařízení Android nebo IOS přímo k DX2E Active.

Doporučujeme koupit

K uvedení modelu do provozu budete potřebovat dva tříčlánkové, případně dva čtyřčlánkové LiPo akumulátory. Součástí dodávky je regulátor Spektrum Firma SMART 160A, který má dva konektory IC5 zapojené do série. Doporučujeme dvojici baterií SMART LiPo Spektrum 5000 mAh 3S 11,1 V 100C (obj. č.: SPMX50003S100H5) nebo dvojici baterií Spektrum 5000 mAh 4S 14,8 V 100C SMART LiPo (obj. č.: SPMX50004S100H5). Nabíječ Spektrum S2100 SMART (obj. č.: SPMXC1010) má dva nabíjecí konektory, což je ideální, protože může nabíjet obě baterie současně.

Technické informace

Typ Buggy
Měřítko 1:5
Délka 844 mm
Šířka 495 mm
Rozvor 552 mm
Světlá výška podvozku 69 mm
Hmotnost 12 800 –13 800 g (podle baterie)
Náhon 4WD
Motor Spektrum Firma 4P 780kV
Výška 317 mm
Regulátor Spektrum Firma 160A
Servo S900
Vysílač Spektrum DX2E Active 2.4GHz
Přijímač Spektrum SR6100AT AVC

Ke stažení

Manuál Manuál 0 B

Videa

Dotaz na produkt: 1:5 Losi Desert Buggy XL-E 2.0 4WD SMART RTR (Losi Racing)

Kód zboží: LOS05020T2

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat