Vážení zákazníci, v současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Zboží zakoupené prostřednictvím e-shopu si lze vyzvednout osobně na pobočce ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko. Zásilkový prodej není nijak omezen.

Klima Aqua Star kompletní set

Náhled produktu - Klima Aqua Star kompletní set

Dostupnost:
Skladem 1 ks

Zlatnická - eshop 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 1 099 Kč
+
Výrobce: Klima
Kód zboží: KL-6044

Popis produktu

Vodní raketa Aqua Star má zcela nový a sofistikovaný přístup k pohonu raket, který využívá lahví PET. Raketa létá až 100 m vysoko, využívá speciální odpalovací rampu, na kterou se napojí speciální uzávěr se stabilizátory, ke které se přišroubuje PET láhev. Hlavice je pěnová nasadí se na dno láhve. Souprava obsahuje vše, co potřebujete k provozu. Naklápěcí odpalovací rampu, spouštěcí zařízení s 3 metry dlouhým bowdenem, konektor na vzduchovou pumpu a časovačem, zadní část s pojistným kroužkem a adaptérem na přípojku vody, sada velkých raketových stabilizátorů, pěnové hlavice, role speciální pásky pro připevnění hlavice.

PET láhve nejsou v setu obsaženy, protože jsou produktem, který je volně k dispozici v dostatečném množství. Můžete jim dát ještě šanci být užitečnými před jejich vyřazením. Před startem stačí dát do láhve 1/3 vody a sestavit raketu. Potřebný tlak v nádobě se zajistí pomocí běžné hustilky na kolo nebo odpovídajícím kompresorem na doporučený tlak. Start se provádí pomocí spouště odpalovacího zařízení. Je doporučeno nepoužívat láhev opakovaně z bezpečnostních důvodů. Provozovat raketu je nutné za dohledu dospělé osoby.

Videa

Dotaz na produkt: Klima Aqua Star kompletní set

Kód zboží: KL-6044

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat