Pulse 2200 ARF

Náhled produktu - Pulse 2200 ARF

Dostupnost:
Skladem 3 ks

OC Šestka 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 6 641 Kč
Cena na prodejně: 6 990 Kč
+
Výrobce: Kavan
Kód zboží: KAV8080
novinka

Popis produktu

Prakticky hotový model svižného a obratného motorového větroně o rozpětí 2200 mm z extrudovaného pěnového polyolefinu (EPO) pro termické i svahové létání. Osazen střídavým motorem C3548-750 s regulátorem RAY G2 R-50SB a 6 servy. Ovládaná křidélka, směrovka, výškovka, vztlakové klapky a otáčky motoru.

Připravte se na pořádnou porci zábavy a dovádění – nový mrštný a obratný PULSE 2200 má elegantní maketový vzhled moderního větroně, plně mechanizované křídlo s křidélky a klapkami, robustní uhlíkem vyztuženou konstrukci z pěnového EPO a díky pohonu střídavým motorem dostatek výkonu pro akrobatické a svahové létání. Dokonalý rekreační stroj, se kterým se vyřádí každý, alespoň trochu pokročilý pilot!

Trup modelu je zhotoven z vysoce odolného pěnového materiálu EPO (extrudovaný polyolefin) s důkladnými vnitřními výztuhami. V přídi je nainstalován střídavý elektromotor C3548-750 se sklopnou vrtulí 11×8" a regulátorem RAY G2 R-50SB s výkonným BEC stabilizátorem napětí. Kryt kabiny je odnímatelný, upevňuje se pomocí čepu vpředu a magnetu vzadu. V přídi najdete dostatek prostoru pro pohonný akumulátor a přijímač. Serva směrovky a výškovky jsou uložena v ocasní části trupu.

Křídlo modelu z pěnového EPO je dvojdílné s uhlíkovými nosníky, jejichž vyčnívající části slouží zároveň jako spojka křídla zapadající do duralových pouzder v trupu. Poloviny křídla jsou na svém místě zajištěny plastovým šroubem. Křidélka (vyztužená uhlíkovou pásnicí) i klapky jsou ovládány nezávisle vždy dvěma servy s krátkými drátovými táhly.

Ocasní plochy jsou z rovněž vyrobeny z pěnového EPO a vyztuženy uhlíkovými pásnicemi. Dvoudílná vodorovná ocasní plocha se upevňuje ke kýlovce pomocí uhlíkové spojky a dvojice šroubů pro snadnou montáž a demontáž.

K pohonu modelu slouží střídavý motor třídy C3548-750 spolu s 50A regulátorem otáček RAY G2 R-50SB.
Pro napájení budete potřebovat LiPo akumulátor 4S s kapacitou 2600–4000 mAh se zatížitelností aspoň 30C. Konkrétní typ volte tak, aby vám bez dalšího dovažování co nejlépe vycházela správná poloha těžiště.

Pro ovládání modelu si v nouzi vystačíte i se 6kanálovou počítačovou RC soupravou bez speciálních funkcí – v základním provedení jsou křidélka a klapky zapojeny pomocí Y-kabelů vždy jen do jednoho kanálu. Ideální je samozřejmě použití alespoň 7kanálové počítačové RC soupravy, která umožňuje umožňující nezávislé ovládání křidélek a vztlakových klapek dvěma servy a jejich mixování v roli butterfly brzdy (obě křidélka se vychylují souhlasně nahoru a obě klapky dolů), což dnes umí i cenově dostupný Hitec Flash 7 či 8, Radiolink AT9S, AT10II nebo Futaba T6K. V takovém případě je nutno nahradit Y-kabely křidélek a klapek v trupu čtyřmi 15–30 cm dlouhými prodlužovacími kabely.

Obsah balení

Balení obsahuje hotový trup, křídlo a ocasní plochy z pěnového EPO s nainstalovaným střídavým motorem, vrtulí, regulátorem otáček a 6 servy. Ke stavebnici je rovněž přiložen srozumitelný návod.

Technické informace

Rozpětí [mm] 2200
Délka [mm] 1272
Hmotnost [g] 2100–2250
Plocha křídla [dm2] 42
Ovládané funkce S, V, K (2), M, F (2)
Stavební náročnost S0, S1
Náročnost pilotáže P2, P3

Pohon a RC vybavení:

Motor *C3548-750
Regulátor *RAY G2 R-50SB
Vrtulové listy *11x8“
Akumulátor RAY G4 14,8V 3250 mAh nebo FOXY G3 14,8V 3300 mAh
Serva *6x mikro
RC souprava min. 7 kanálů počítačová
*) Součást ARF setu

Dotaz na produkt: Pulse 2200 ARF

Kód zboží: KAV8080

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat