Odeslat stránku na e-mail:
Hobbyzone AeroScout 1.1m SAFE RTF

Hobbyzone AeroScout 1.1m SAFE RTF

Náhled produktu - Hobbyzone AeroScout 1.1m SAFE RTF

Dostupnost:
Skladem u dodavatele

Cena v e-shopu s DPH: 5 829 Kč
Cena na prodejně: 5 999 Kč
+
Výrobce: Hobbyzone
Kód zboží: HBZ3800

Popis produktu

Hledáte ideální model pro výuku létání? RC model letadla AeroScout S je přesně pro vás. Koncepce hornoplošníku s tlačnou vrtulí, pevným podvozkem s velkými koly a elektronická stabilizace s ochranou letové obálky SAFE maximálně sníží riziko poškození modelu při vašich prvních letových pokusech.

Další důležitou vlastností dobrého cvičného modelu je jeho odolnost proti poškození. Vrtule schovaná za křídlem zajišťuje perfektní ochranu pohonné jednotky a vrtule. Model AeroScout S je vyroben z velmi odolné hmoty EPO, která je navíc dodatečně vyztužena, a proto velmi dobře odolává i nešetrným přistáním začátečníků. Velká kola s řiditelnou příďovou nohou usnadňují start a přistání na různých plochách, a to včetně trávy ve velkých parcích, na hřišti nebo na louce.

A co až se naučíte létat? Zábava nekončí – model umí víc než byste mysleli. Výkonný střídavý motor bohatě stačí na to, abyste s modelem začali provádět vaše první akrobatické kousky, jako jsou přemety, výkruty nebo lety na zádech. Lehká konstrukce a nízké plošné zatížení křídla navíc poskytují velmi širokou letovou obálku a neuvěřitelnou ovladatelnost, kterou ocení i zkušení piloti.

Ptáte se, jak je tak širokého rozsahu letových možností dosaženo? Kromě správné koncepce modelu AeroScout S je zásadním prvkem elektronická ochrana letové obálky SAFE (Sensor Assisted Flight Envelope), která pomáhá předcházet ztrátě orientace a pádům. Režimy pro začátečníky, středně pokročilé a zkušené umožňují zvolit úroveň stability a kontroly, kterou potřebujete. Navíc se můžete okamžitě vrátit do vodorovného letu pomocí Panic Recovery – stisknutím tlačítka v libovolném letovém režimu. To vše díky osvědčenému přijímači Spektrum AR636.

Vlastnosti modelu AeroScout S RTF:

 • technologie SAFE pomáhá při létání a usnadňuje výuku;
 • k dispozici jsou letové režimy Začátečník, Středně pokročilý a Zkušený;
 • Panic Recovery – pouhým stiskem tlačítka uvedete model do vodorovného letu;
 • vysílač Spektrum DXe s technologií DSMX® 2,4GHz pro spolehlivé řízení bez rušení
 • Smart LiPo baterie Spektrum 3S 11,1V 2200mAh
 • Smart nabíječ S120 USB-C pro snadnější a bezpečnější nabíjení
 • výkonný střídavý motor pro vynikající výkon a dlouhou dobu letu;
 • tlačná vrtule pro vyšší bezpečnost a lepší ochranu pohonné jednotky;
 • velké pneumatiky a řiditelné příďové kolo pro snadné vzlety a přistání;
 • model umí zalétat i akrobatické prvky;
 • lehká, ale extrémně odolná konstrukce EPO.

AeroScout S má integrovanou inteligentní technologii SAFE (Sensor Assisted Flight Envelope), která maximálně zvyšuje bezpečnost letu a zajišťuje stabilní let. Zároveň ale zachovává plnou řiditelnost modelu, takže pilot má pocit maximálního bezpečí. Nejnovější technologie pro bezpečnou výuku létání zajišťuje nejen klidný, stabilní let (AS3X), ale disponuje i funkci pro automatické uvedení modelu do vodorovného letu. Pokud se začátečník dostane do nestabilní polohy, stačí zmáčknout tlačítko, a model sám přejde do vodorovné polohy. Po puštění tlačítka dojde ihned k obnovení manuálního řízení.

K řízení lze zvolit jeden ze tří letových režimů:

 • Začátečník: Režim omezí náklon výškovkou a křidélky – nahoru, dolů a vpravo, vlevo, při puštění pák do neutrálu se model srovná ve vodorovné poloze, tuto funkci lze využít i při startu a přistání. Start je jednoduchý, stačí dát plný plyn a nechat model vzlétnout z vhodného povrchu. Při přistání stačí model srovnat do správného směru a pak stáhnout plyn.
 • Pokročilý: Umožňuje větší náklon při řízení, je dána větší volnost při řízení modelu a proto lze provádět rychlejší zatáčky o menším poloměru.
 • Expert: Tento režim je zcela bez omezení letových poloh. I zde je možné použít tlačítko záchrany (Panic Recovery).

Funkce SAFE je integrovaná v přijímači a lze ji vypnout pouze přepínačem na 5. kanálu. Pro tlačítko záchrany je potřeba funkce 6. kanálu.

Odolná konstrukce

Koncepce modelu s tlačným uspořádáním motoru výborně chrání vrtuli před poškozením při nešetrném přistání. Hmota EPO odolává extrémnímu zatížení při výcviku a snese i takové nárazy, které u modelů dřevěné konstrukce znamenají silnou destrukci. Pokud dojde ke zlomení hmoty, výborně se lepí dvousložkovým epoxidovým lepidlem.

Jednoduchá a rychlá montáž

AeroScout S 1.1m je dodáván v krabici, kde jsou uloženy jednotlivé části modelu. Všechny prvky jsou kompletně připraveny k finální montáži. Elektronika je spolu s pohonnou jednotkou již nainstalována, takže stačí použít několik šroubů, a za chvíli máte na stole hotový model.

Bytelný podvozek s balonovými koly

Široký tříkolový podvozek s velkými pneumatikami a řiditelným příďovým kolem vás bude bavit. Vzlety a přistání budou mnohem snazší. Model tak můžete provozovat i na méně kvalitních plochách.

Obsah balení

Balení obsahuje sestavený RC model letadla AeroScout S s nainstalovanou pohonnou jednotkou a veškerou elektronikou. V balení dále najdete vysílač Spektrum DXe, pohonný LiPo akumulátor LiPo 3S 2200mAh, USB nabíječ Spektrum S120 USB-C Smart a čtyři alkalické články typu AA pro napájení vysílače. Nechybí návod k použití v českém jazyce.

Nutno dokoupit:

Nic, vše potřebné je součástí balení!

Technické informace

Druh stavebnice RTR
Konstrukce EPO
Náročnost pilotáže Začátečník
Typ Cvičný
Rozpětí 1095 mm
Délka 867 mm
Letová hmotnost 790–840 g
Motor Střídavý 2306-2250
Regulátor 30A
Vysílač Spektrum DXe DSMA
Přijímač Spektrum AR636 AS3X Sport
Nabíječ S120 USB-C SMART, 1× 20 W
Pohonný akumulátor LiPo 3S 2200mAh Smart

Ke stažení

Videa

Dotaz na produkt: Hobbyzone AeroScout 1.1m SAFE RTF

Kód zboží: HBZ3800

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat