Souhlas se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení

Znovuudělení souhlasu se zasíláním.

Souhlas nedokončen z důvodu chybných vstupních údajů!


Vážený zákazníku,

obracíme se na Vás v souvislosti s účinností nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecného nařízení o ochraně osobních údajů, označovaného také jako „GDPR“.

Jelikož Vám naše společnost zasílá obchodní sdělení, akční nabídky zboží a tzv. narozeninové slevy, žádáme Vás o udělení nového souhlasu se zpracováním Vašich osobních údajů.

Dříve jsme Vás kontaktovali vždy na Vaši e-mailovou adresu. Nyní připravujeme novinku - obchodní sdělení, akční nabídky zboží a tzv. narozeninové slevy Vám budeme moci zasílat i do Vašeho telefonu. Jestliže s tímto způsobem zasílání souhlasíte, vyplňte prosím do níže uvedeného odkazu své telefonní číslo.

Text Vašeho souhlasu je následující:

Souhlas se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení

Odsouhlasením výše uvedeného pole „Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů“ souhlasíte se zpracováním Vaší elektronické adresy (e-mailové adresy) a data narození pro níže uvedené účely.

Odsouhlasením výše uvedeného pole „Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů“ a vyplněním telefonního čísla souhlasíte se zpracováním Vašeho telefonního čísla pro níže uvedené účely.

Tento Váš souhlas je dobrovolný, můžete jej kdykoliv odvolat. Odvoláním tohoto souhlasu však není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího z Vašeho souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Odvolání souhlasu též nemá vliv na zpracování osobních údajů, které zpracováváme na základě jiného právního základu, než je Váš souhlas.

Váš souhlas není důležitý pro objednávku zboží.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat my, tedy prodávající, společnost PECKA-MODELÁŘ s.r.o., IČO: 27114295, se sídlem Vajdova 1047/25, Praha 10.

Účelem zpracování Vašich osobních údajů bude

  • nabízení našich produktů a služeb (k tomu potřebujeme Vaši e-mailovou adresu a v případě Vašeho souhlasu také telefonní číslo),

    • zasílání obchodních sdělení (k tomu potřebujeme Vaši e-mailovou adresu a v případě Vašeho souhlasu také telefonní číslo), hlavně narozeninové nabídky - sleva na zboží zaslaná Vám v souvislosti s Vaším dnem narození (k tomu potřebujeme Vaši e-mailovou adresu a datum narození, a v případě Vašeho souhlasu také telefonní číslo).

Nabídku zboží a služeb, včetně narozeninové slevy, Vám budeme moci zasílat na Vaši e-mailovou adresu, kterou jste nám sdělil, a v případě vyplnění telefonního čísla také na Vaše telefonní číslo.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat po dobu po 5 let od Vašeho posledního nákupu nebo do doby, než s tímto zpracováním vyjádříte nesouhlas.

Máte právo na přístup k osobním údajům, na opravu osobních údajů, jejich výmaz, omezení jejich zpracování a jejich přenositelnost, vznést námitku proti zpracování osobních údajů a podat stížnost proti zpracování osobních údajů k Úřadu na ochranu osobních údajů.

Podrobněji k Vašemu souhlasu zde a Vašim právům zde.

Jestliže nebudete souhlasit se zpracováním osobních údajů, přestaneme Vám od 25.5.2018 zasílat obchodní sdělení, nabídku zboží a tzv. narozeninové slevy.

Upozorňujeme Vás, že máte právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, jestliže je zpracováváme na základě svých oprávněných zájmů (poté Vaší námitce vyhovíme, pokud neprokážeme závažné oprávněné důvody pro zpracování Vašich osobních údajů) a dále máte právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, jestliže je zpracováváme pro účely přímého marketingu (typicky propagaci svého zboží nebo služeb) – v tomto případě Vaší námitce vyhovíme vždy.

Jestliže chcete udělit nový souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, klikněte výše na „Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů“.

Jestliže chcete, abychom Vám nabídku zboží a tzv. narozeninové slevy zasílali také na telefonní číslo, vyplňte ve výše uvedeném odkaze také Vaše telefonní číslo.

Děkujeme, PECKA MODELÁŘ s.r.o.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2022. Všechna práva vyhrazena