V důsledku vládního nařízení jsou v současné době všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován. Osobní odběr zboží objednaného prostřednictvím e-shopu je možný ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko.

FUTURA EDF 80 mm EPO ARF červená

Náhled produktu - FUTURA EDF 80 mm EPO ARF červená

Dostupnost:
Dočasně nedostupné

Cena v e-shopu s DPH: 8 990 Kč
+
Výrobce: FMS
Kód zboží: 4ST20104

Popis produktu

ARF set sportovního tryskového letadla z pěnového EPO s 80 mm dmychadlem se střídavým motorem, 100 A regulátorem, 8 servy a elektrickým zatahovacím podvozkem. Pro napájení 6S LiPo 4000 mAh.

FUTURA je společným „dítkem“ čínské firmy FMS a německého ThomaHawk Teamu – konstruktérů původního modelu Futura. Futura od FMS o rozpětí 1060 mm je postavena „okolo“ 80 mm dmychadla s tahem 3400 g, je vybavena plně mechanizovaným křídlem s křidélky a klapkami a elektrickým zatahovacím podvozkem. Nejnovější „tryskáč“ z dílen FMS z takřka nerozbitného pěnového EPO je vhodný pro vydovádění pokročilého pilota, který má již zkušenosti s malými a rychlými stroji, a má k dispozici dobrou vzletovou a přistávací dráhu s pevným povrchem pro model se zatahovacím podvozkem.

Celý model je sestaven z dílů z dílů z pěnového EPO lisovaného do negativní formy. V ARF setu dostáváte model skoro hotový a s osazeným dmychadlem o průměru 80 mm se střídavým motorem C3270-KV2000, 100 A regulátorem s výkonným spínaným BEC a osmi digitálními servy. Podle názorného obrázkového návodu je stavba velmi snadná, vše se jen šroubuje, není třeba lepidlo. Namontujete ocasní plochy, křídlo, upevníte táhla, zapojíte přijímač a vložíte pohonný akumulátor – a je hotovo.

Ovládána jsou křidélka, klapky, směrovka a výškovka, otáčky motoru a zatahovací podvozek. Instalaci RC vybavení i sestavování modelu před vzletem velmi usnadňuje důsledné svedení kabelů do svazků s multikonektory.

Pro ovládání modelu budete potřebovat alespoň sedmikanálovou RC soupravu s přijímačem. Pro napájení poslouží šestičlánkový pohonný Li-Poly akumulátor 4000 mAh se zatížitelností alespoň 35C nebo více.

Balení obsahuje

Nastříkané výlisky trupu, křídla a ocasních ploch s nainstalovaným dmychadlem s motorem, regulátorem, servy a zatahovacím podvozkem a návod.

Technické informace

Rozpětí [mm] 1060
Délka [mm] 1170
Plocha křídla [dm2] 22
Hmotnost [g] 2500
Ovládané funkce S,V(2),K(2),M,F(2),příďová noha
Stavební náročnost S1
Náročnost pilotáže P3

Pohon a RC vybavení:

Motor * C3270-KV2000
Regulátor *střídavý 100A SBEC
Dmychadlo *80 mm
Akumulátor G2 FOXY 22,2 V 4000 mAh (2x 11,1 V)
Serva *8x mikro 9g digitální
RC souprava min. 7 kanálů
*) Součást ARF setu

Dotaz na produkt: FUTURA EDF 80 mm EPO ARF červená

Kód zboží: 4ST20104

Text dotazu

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat