Odeslat stránku na e-mail:
Futaba gyro GYC440 pro auta

Futaba gyro GYC440 pro auta

Náhled produktu - Futaba gyro GYC440 pro auta

Dostupnost:
Skladem u dodavatele

Cena v e-shopu s DPH: 2 499 Kč
+
Výrobce: Futaba
Kód zboží: AR01000933

Popis produktu

Gyro Futaba GYC440 pro RC modely aut navazuje na předchozí typ GYC430. Obsahuje lepší MEMS senzor a lépe vyladěné algoritmy řízení serva. Samozřejmostí je nastavení max. výchylek serva řízení a možnost řízení zisku gyra volným kanálem vysílače. Zkrátka driftování jako nikdy předtím! Zisk gyra lze samozřejmě nastavit na fixní hodnotu trimem. Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci rychlých digitálních serv, nejlépe řady BLS od Futaby.

Gyro se instaluje do středu auta. Pokud používáte přijímač Futaba s technologií S.BUS nebo S.BUS2, stačí gyro připojit do S.BUS/S.BUS2 výstupu přijímače pouze jedním kabelem (kanál č. 1 je řízení, kanál . 3 je nastavení zisku gyra). Pokud používáte jiné RC soupravy, gyro se propojuje standardním způsobem buď jedním, nebo pro řízení zisku gyra vysílačem dvěma kabely. Výstup z gyra je tvořen standardním PWM výstupem. DIP přepínači se nastavuje typ serva (digitální nebo analogové) a znaménko zisku tak, aby servo řízení působilo proti rotaci auta.

Programové funkce

AVCS (Heading Lock): Model vždy drží požadovaný směr (např. bez ohledu na nerovnost tratě). Funkci aktivace/deaktivace funkce AVCS je spřažena s nastaveným ziskem. Použití funkce AVCS závisí na individuálních zvyklostech uživatele - jakým způsobem chce auto řídit.
Max. výchylka:Pomocí trimu na gyru lze nastavit max. výchylku serva řízení
Zisk: Zisk gyra lze měnit kanálem vysílače nebo jej nastavit napevno trimem na vrchní části gyra. DIP přepínačem lze nastavit znaménko zisku - směr výchylky kormidla.
Typ serva: Gyro podporuje použití analogových i digitálních serv. Při použití analogových serv je potřeba volit menší zisk, stabilizace bude méně účinná. Doporučujeme používat pouze digitální rychlá serva a gyro nakonfigurovat pro digitální serva. Stabilizace je účinnější, je možné používat vyšší zisk - rychlejší kompenzaci. Naplno tak využijete výhody stabilizace gyra.

Obsah balení:

Balení obsahuje gyro Futaba GYC440 pro modely aut, propojovací kabely, plastový stylus, samolepicí podložky, pásek suchého zipu a podrobný český návod k použití.

Technické informace

Typ senzoru Jednoosé vibrační MEMS gyro pro auta
Napájení 4.2 až 8.4 V
Proudový odběr cca 30 mA
Rozměry 20.5 x 20.5 x 11.0 mm
Hmotnost 3.7 g

Dotaz na produkt: Futaba gyro GYC440 pro auta

Kód zboží: AR01000933

Text dotazu

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2019. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat