Odeslat stránku na e-mail:
Fling RC házedlo ARF 1240mm

Fling RC házedlo ARF 1240mm

Náhled produktu - Fling RC házedlo ARF 1240mm

Dostupnost:
Není skladem

Cena v e-shopu s DPH: 2 176 Kč
Cena na prodejně: 2 290 Kč
+
Výrobce: Great Planes
Kód zboží: GPMA1060

Popis produktu

Malé RC házedlo Fling je ideálním společníkem pro víkendové relaxační létání, výpravy do přírody s modelem a malým baťůžkem. Nepochybujeme, že vás tenhle roztomilý model, který k letu připravíte doslova za pár hodin chytne za srdce. A nebojte se, že vás budou bolet ruce nebo si pohmoždíte rameno při házení - součástí stavebnice je i malý gumicuk, který zastane všechnu námahu za vás!

ARF stavebnice RC házedla s laminátovým trupem s uhlíkovým ocasním nosníkem a konstrukčními nosnými plochami. Trup je typické "házedlové" konstrukce s laminátovou trupovou gondolou s odnímacím krytem kabiny a ocasním nosníkem z uhlíkové trubky. Překližkové lože pro serva směrovky a výškovky je již vlepeno v prostoru kabiny, kormidla jsou ovládána lankovými náhony pro dosažení minimální hmotnosti a přesného chodu.

Jednodílné křídlo potažené nažehlovací fólií je klasické konstrukce s balsovými žebry a tuhým potahem torzní skříně. K trupu se křídlo upevňuje gumovými oky. Pokud chcete mít Flinga skladnějšího, nebude problém (samozřejmě za cenu mírného zvýšení hmotnosti) ponechat křídlo dělené se spojkou ze 4 mm ocelového drátu. Ocasní plochy jsou deskové potažené nažehlovací fólií.

Pro ovládání modelu budete potřebovat nejméně dvoukanálovou RC soupravu. Serva vyhoví běžná 9-10 g mikroserva s tahem nad 1 kg.cm, jako jsou HS-55 nebo HS-65HB. Pro napájení přijímače a serv dobře vyhoví NiMH čtyřčlánek 350 mAh

Stavebnice obsahuje:

Laminátový trup modelu s uhlíkovým ocasním nosníkem, konstrukční křídlo a ocasní plochy potažené nažehlovací fólií, sadu příslušenství, gumicuk s cívkou a praporkem a návod.

Technické informace

Rozpětí [mm] 1240
Délka [mm] 800
Hmotnost [g] 195 - 215
Plocha křídla [dm2] 18.4
Ovládané funkce S, V
Stavební náročnost S2
Náročnost pilotáže P1

Doporučené RC vybavení:

  "600"
Rx akumulátor 4,8 V KAN 350 mAh
Serva 2x HS-55
RC souprava Min. 2 kanály

Dotaz na produkt: Fling RC házedlo ARF 1240mm

Kód zboží: GPMA1060

Text dotazu

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2019. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat