Odeslat stránku na e-mail:
1:6 FG Leopard 2 Competition Buggy 2WD (čirá karoserie)

1:6 FG Leopard 2 Competition Buggy 2WD (čirá karoserie)

Dostupnost:
Není skladem

Cena v e-shopu s DPH: 79 791 Kč
Cena na prodejně: 83 990 Kč
+
Výrobce: FG
Kód zboží: FG67014

Popis produktu

Firma FG Modellsport patří ke stálicím na trhu s modely poháněných benzinovými motory a modelářské veřejnosti je dostatečně známá. Dá se říct, že právě tento výrobce byl jedním z prvních, který začal ze sériovou výrobou aut v měřítku 1:5 a 1:6. V dnešní době jeho nabídka zahrnuje nejen modely pro rekreační využití, ale i špičkové závodní podvozky F1 nebo Truck. V nabídce je současně velký sortiment tuningových dílů, závodně naladěných motorů, laděných výfuků apod.

Jedná se o špičkový závodní podvozek buggy s náhonem zadní nápravy (2WD), který je už v základní verzi vybaven veškerými tuningovými díly, jako jsou hydraulické brzdy, laděný tlumič výfuku, kovová AL ramena a mnoho dalšího. Robustní podvozek a propracované zavěšení kol modelu poskytují výborné jízdní vlastnosti. Základem podvozku je pevné duralové šasi doplněné na bocích o plastové prahy. Veškeré díly, jako je zavěšení kol, ramena, domeček diferenciálu jsou frézované z duralu. O pružení a tlumení se starají celokovové olejové tlumiče doplněné o dvojité progresivní vinuté pružiny. Bezproblémové brzdění zajišťují hydraulické kotoučové brzdy umístěné přímo v kolech.

Podvozek je kompletně osazen kuličkovými ložisky, veškeré převody diferenciálu i stálého převodu jsou kovové. K pohonu je použit výkonný benzinovým motorem Zenoah o obsahu 26 ccm doplněný laděným tlumičem výfuku. Model je dodáván s čirou karosérií. Model neobsahuje RC soupravu a další elektroniku.

Dotaz na produkt: 1:6 FG Leopard 2 Competition Buggy 2WD (čirá karoserie)

Kód zboží: FG67014

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti PECKA MODELÁŘ s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Náhradní díly a související produkty

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat