Od čtvrtka 3. 12. jsou opět otevřeny všechny kamenné provozovny. Vzhledem k předvánočnímu vytížení dopravců funguje zásilkový prodej s doručením DPD do 6 pracovních dnů a Českou poštou do 3 pracovních dnů.

F30 FLIGHT 30% 4,0L RAPICON palivo letecké

Náhled produktu - F30 FLIGHT 30% 4,0L RAPICON palivo letecké

Dostupnost:
Dočasně nedostupné

Cena v e-shopu s DPH: 883 Kč
Cena na prodejně: 929 Kč
+
Výrobce: Rapicon
Kód zboží: 5MA55F304

Popis produktu

V posledních několika letech se do všeobecného povědomí modelářů po celém světě dostává palivo RAPICON mající svůj původ v Jižní Koreji. Jak ukazují výsledky testů uskutečněných našimi předními piloty vrtulníků, letadel i aut, pověsti o vynikající kvalitě nepřeháněly. Všichni hlásí neuvěřitelně spolehlivý chod při nízké provozní teplotě, drtivý výkon! A tak nepřekvapí, že Martin Bayer, dvojnásobný mistr republiky RC buggy 1:8, 6. z mistrovství Evropy a 20. muž pořadí mistrovství světa, nyní své závodní dravce krmí výhradně palivem RAPICON!

Poznejte i vy skvělou kvalitu špičkového paliva RAPICON, kterou si díky příznivé ceně může dovolit každý! Palivo RAPICON je mícháno pod přísným dozorem odborníků z nejkvalitnějších komponent s plně syntetickým olejem se složením optimalizovaným pro letecké, vrtulníkové, automobilové i lodní motory. Letecká paliva "FLIGHT" jsou dodávána s obsahem nitromethanu 5, 10, 20 a 30% a jsou vhodná pro dvoutakty i čtyřtakty. Paliva RAPICON jsou balena ve 2,5 nebo 4 l plastových kanystrech se praktickým uchem a bezpečnostním uzávěrem.

Na světovém mistrovství F3A 2013, které se konalo 19.-25. srpna v jižní Africe, zvítězil francouzský pilot Paysant-le roux Christophe, využívající ve svém modelu palivo Rapicon.

Specifikace

Objem [ml] 4000
Syntetický olej [%] 20
Nitromethan [%] 3

Ke stažení

Dotaz na produkt: F30 FLIGHT 30% 4,0L RAPICON palivo letecké

Kód zboží: 5MA55F304

Text dotazu

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.