This website use cookies files to provide services, personalize adverts and analyze visits. Information about how you view this website is shared with the Google company. By using this website you give permission for the use of cookies. Read more.


Send the site to e-mail:

Italeri, firma založená na snech

Firma Italeri byla založena na počátku 60. let s velkým nadšením. Její vznik mají na svědomí dva muži – Gian Pietro Parmeggiani a Giuliano Malservisi. Již v mládí je to táhlo k letadlům a vojenské technice, ale modely, které byly v té době k dispozici, pro ně nebyly uspokojivé. Proto se rozhodli, že založí firmu právě s takovými modely, po kterých touží. Jejich sny se brzy staly skutečností a firma se tak prosadila na trhu, kde svůj sortiment neustále rozšiřuje.

Plastikové modely Italeri nadchnou každého

Plastikové modely Italeri se brzy staly velmi oblíbenými modely, po kterých toužilo mnoho lidí. Zakladatelé společnosti Italeri proto neotáleli a začali se věnovat i dalším modelům, po kterých byla poptávka. Firma tak začala nabírat na velikosti a začala se velmi rychle rozšiřovat.

Dnes na trhu naleznete nejen Italeri kamiony, model kamionu Italeri, ale také barvy Italeri, kleště, pinzety i lepidla. I přes rozsáhlý sortiment si firma udržela svou vysokou kvalitu, proto neváhejte a vyberte si model právě od firmy Italeri, se kterým zažijete spoustu zábavy.

Produkty firmy Italeri naleznete zde

Get free shipping

with orders over 3 000 CZK
(is only valid in the Czech Republic)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. All rights reserved.