Send the site to e-mail:
Barva Tamiya Lacquer LP-63 – Titanium Silver (10 ml)

Barva Tamiya Lacquer LP-63 – Titanium Silver (10 ml)

View Product - Barva Tamiya Lacquer LP-63 – Titanium Silver (10 ml)

Availability:
Stock 2 pcs

Zlatnická - eshop 2 pcs
Price in e-shop with VAT: 2,79 €
Price in store: 2,94 €
+
Manufacturer: Tamiya
Goods code: LP-63

Product Description

Rychleschnoucí lesklá metalická akrylová barva na bázi rozpouštědla určená k povrchové úpravě plastikových modelů. Před aplikací barvu řádně rozmíchejte. K ředění používejte výhradně ředidlo Tamiya Lacquer Thinner. Odstín této barvy se může od odstínů ostatních druhů barev Tamiya se stejným názvem mírně lišit.

Barvy Tamiya Lacquer jsou univerzální lakové barvy, které v sobě spojují výhody emailových a akrylových barev. Pro povrchovou úpravu větších ploch je vhodné volit aplikaci stříkáním, zatímco realizaci menších detailů lze provádět štětcem.

Rychleschnoucí barvy Tamiya Lacquer jsou vhodné nejen pro finální povrchovou úpravu, ale dobře poslouží i jako podkladní vrstva pro emailové nebo olejové barvy.

Doba potřebná k zavadnutí barvy se pohybuje okolo 1 hodiny, k dokonalému proschnutí dochází během 24 hodin, a to v závislosti na tloušťce nanesené vrstvy. Barvy Tamiya Lacquer disponují velmi dobrou odolností a výbornou leštitelností, což je nezbytný předpoklad pro dosažení autentického vzhledu některých typů modelů. K leštění můžete použít např. leštící utěrky Tamiya Compound Applicator, ideálně v kombinaci s vhodně zvolenými leštícími pastami.

Product inquiry: Barva Tamiya Lacquer LP-63 – Titanium Silver (10 ml)

Goods code: LP-63

Question text

Get free shipping

with orders over 2 500 CZK
(is only valid in the Czech Republic)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2019. All rights reserved.