Send the site to e-mail:
Firebird Delta Ray Bind & Fly

Firebird Delta Ray Bind & Fly

View Product - Firebird Delta Ray Bind & Fly

Availability:
In stock at supplier

Price in e-shop with VAT: 170,15 €
Price in store: 173,55 €
+
Manufacturer: Hobbyzone
Goods code: HBZ7980

Product Description

Firebird Delta Ray BNF s inteligentní technologií SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope), která zvyšuje bezpečnost letu a zajišťuje klidný let. Zároveň ale zachovává plnou řiditelnost modelu, takže pilot má vysoký pocit bezpečí. Nejnovější technologie pro bezpečnou výuku létání!

Futuristicky vyhlížející Delta Ray pro začátečníky, i pokročilé. Pokud si nejste v řízení si ještě nejste zcela jistí, neváhejte! Pro vás je určena Firebird Delta Ray, která je vybavena nejmodernější technologií SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope) elektronická stabilizace letu. Nejnovější technologie pro bezpečnou výuku létání zajišťuje nejen klidný stabilní let (AS3X), ale má i funkci pro uvedení modelu do vodorovného letu tlačítkem, pokud se začátečník dostane s modelem do nestabilní polohy.

Kromě zajímavého vzhledu má koncepce delta křídla tu pozitivní vlastnost, že zabrání modelu pádu do vývrtky. Začátečník má často nepřesný odhad správné rychlosti modelu, což v důsledku může vést až k pádu modelu na malé rychlosti. V tom případě se křídlo tvaru delta jen zhoupne a dál pokračuje v letu. Proto Delta Ray je tou správnou volbou. Navíc dvoumotorové protiběžné uspořádání motorů modelu eliminuje reakční moment vrtulí, což znamená, že reakce řízení jsou neutrální na obě strany.

Model je kompletně sestaven a připraven k letu. Vše je nainstalováno, stačí nabít pohonné LiPol baterie a spárovat s vaším leteckým vysílačem Spektrum DSM2/DSMX a model je připraven k letu. Pro let je mořné si zvolit Beginer Mode Začátečník), Intermediate Mode (pokročilí) a Experienced Mode (Zkušený). Navíc je k dispozici tlačítko Panic Mode (Panika), které umí model vrátit do vodorovného ustáleného letu.

Křízení lze zvolit jeden ze tří letových módů.
Mód začátečník, má omezen náklon výškovkou a křidélky, při puštění pák do neutrálu se model ustálí ve vodorovné poloze, otáčky motoru jsou regulovány podle stoupání nebo klesání a je zde i asistence při startu a přistání.
Mód střední, má zapnutou letovou stabilizaci AS3X a jsou omezeny extrémní letové polohy. Je zde již velká volnost řízení a minimální korekce letu.
Mód Expert, je bez omezení letových poloh, funkce AS3X pro hladký letový projev je funkční.
Model je určen pro začátečníky a mírně pokročilé piloty. Je vyroben z pevné a velmi odolné hmoty Z-Foam, model je sestaven, stačí nabít baterie a zvolit montáž podvozku pro létání na letišti nebo podvozek sundat a přistávat na břicho na trávě. Pohonná LiPol baterie a nabíječ je součástí balení.

Technologie SAFE™ nabízí vysokou míru bezpečnosti
Funkce pro uvedení modelu do vodorovného letu tlačítkem
Kompletní 4-kanálové řízení s diferencí plynu pro plynulé řízení
Lehká a odolná konstrukce Z-Foam™
LiPol baterie 2S 1300mAh 20C je součástí balení
LiPol DC nabíječ je součástí balení
Odnímací podvozek

Obsah balení
Balení obsahuje kompletně sestavený model RC letadla Firebird Delta Ray od Hobbyzone s nainstalovaným motorem, regulátorem, přijímačem a servy. LiPol akumulátor 7.4 V 1300 mAh s nabíječem do auto zásuvky, podrobný český návod k použití. Neobsahuje vysílač

Technical Data:

Rozpětí 865 mm
Délka 805 mm
Nosná plocha 24,8 dm²
Plošné zatížení 20,1 g/dm²
Letová hmotnost 500 g
Elektro pohon 2x stejnosměrný 180
Baterie LiPol 1300 mAh 7,4V (EFLB13002S20)
Vysílač DSM2/DSMX min 4 kanálový
Serva 2 ks SV80
Vrtule 5x3
Kužel 35 mm
Regulátor 10 A integrovaný v přijímači

Download

Manuál Manuál 0 B

Video

Dotaz na produkt: Firebird Delta Ray Bind & Fly

Goods code: HBZ7980

Question text

Spare parts and related products

HBZ7925
 
 
25,25 €
HBZ7920
Stock
u dodavatele
11,28 €
Get free shipping

with orders over 2 500 CZK
(is only valid in the Czech Republic)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2019. All rights reserved.