Carbon Cub S+ 1.3m BNF Basic

View Product - Carbon Cub S+ 1.3m BNF Basic

Availability:
Stock 1 pcs

Karolíny Světlé 1 pcs
Price in e-shop with VAT: 294,28 €
Price in store: 309,76 €
+
Manufacturer: Hobbyzone
Goods code: HBZ3250

Product Description

Chcete se stát pilotem a nevíte jak na to? Revoluční Carbon Cub S + je tím RC modelem letadla, se kterým to jistě zvládnete! Předlohou byl letoun Cub Crafters, který v moderním modelářském provedení, vybaven exkluzivní a inovativní technologií DRONE s technologií SAFE Plus a GPS, umožní výuku létání v kratším čase než kdy předtím. Je vybaven pokročilými funkcemi, včetně funkce AutoLand, Holding Pattern a Virtual Fence, které usnadňují prakticky každému, úspěšný první let. Ale jsou zde i další funkce, včetně velkých Tundra pneumatik a volitelných klapek a plováků. Tím se model stává univerzální pro pokročilé létání a další rozvíjení letových dovedností.

Verze BNF – potřebujete vysílač Spektrum

Pro uvedení modelu do provozu, spárujte přijímač modelu s vašim vysílačem Spektrum, doplňte LiPo baterii 1300–2200 mAh 3S 11,1 V a vhodný nabíječ.

Rozměrná kola Tundra

Velká balonová kola modelu Carbon Cub S+ dokáží bezpečně absorbovat nerovný a neupravený povrch vzletové plochy, který by většina modelů této velikosti nemohla zvládnout.

Volitelné vztlakové klapky

Funkční klapky jsou volitelnou možností pro působivý vzlet a přistání na krátké vzdálenosti. Tato funkce vyžaduje 7kanálový vysílač Spektrum, serva klapek a prodlužovací kabely. Prodává se samostatně

Volitelné plováky

Plováky jsou volitelnou možností pro přestavbu na hydroplán a létání na vodní hladině. Instalace trvá jen několik minut a veškeré potřebné příslušenství je součástí setu a plovákové sady HBZ7390 (prodává se samostatně).

AutoLand, asistované přistání

Po aktivaci a stisknutí příslušného ovladače se funkce asistovaného přistání AutoLand aktivuje a Carbon Cub S+ samostatně přistane v blízkosti místa inicializace GPS. Můžete dokonce provádět korekce směru abyste se vyhnuli překážkám nebo přizpůsobili směr, zatímco necháte systém pracovat, aby dovedl model k bezpečnému přistání. Jakmile získáte větší jistotu, můžete převzít více kontroly a nakonec se učit přistání bez asistence.

Holding Pattern – kroužení nad místem vzletu

Tato šikovná exkluzivní funkce SAFE Plus umožňuje v podstatě "pauzu" v letu tak, že po aktivaci a rychlém stisknutí ovladače se letoun automaticky vrátí do polohy nad počátečním bodem GPS a krouží, dokud se příkaz nezruší. Je to skvělý způsob, jak bezpečně odevzdat řízení kamarádovi nebo získat zpět vizuální kontakt, pokud nemáte kontrolu a neznáte polohu modelu.

Virtual Fence – Virtuální plot

Je velmi snadné nechat model odletět příliš daleko, ale s Virtual Fence si už nemusíte dělat starosti, protože vytváří neviditelnou hranici, kterou model nepřekročí. Když dosáhne této hranice, automaticky se otočí a poletí zpět k bodu inicializace GPS, pak kývne křídly pro informaci, že je kontrola znovu obnovena.

Panic Recovery – Obnovení letu Panika

Pokud někdy ztratíte nad letounem kontrolu v pokročilejších letových režimech, jednoduše přepněte do režimu pro začátečníky a uvolněte ovládací páky. Technologie SAFE® Plus automaticky vrátí letoun do rovného letu.

Mód Začátečník

Začátečník, má omezen náklon výškovkou a křidélky, při puštění pák do neutrálu se model ustálí ve vodorovné poloze, otáčky motoru jsou regulovány podle stoupání nebo klesání a je zde i asistence při startu a přistání.

Mód Pokročilý

Pokročilý má větší náklon při řízení, jsou omezeny extrémní letové polohy. Je zde již velká volnost řízení a minimální korekce letu.

Mód Expert

V letovém režimu Expert je řízení zcela volné bez korekcí a bez omezení letových poloh. Můžete dokonce létat na zádech a provádět akrobatické manévry.

Obsah balení

Obsahem balení je RC model letadla HobbyZone® Carbon Cub S+ 1,3m, nainstalovaný přijímač DSMX, regulátor Parkzone® 18A BL, střídavý motor Parkzone 480 BL Outrunner 960 kV, serva (4 ks) Parkzone, manuál.

Nutno dokoupit

Pro uvedení modelu do provozu je potřeba doplnit letecký vysílač Spektrum 6+ kanálový (s klapkami 7kanálový), doplňte LiPo baterii 1300–2200 mAh 3S 11,1 V a vhodný nabíječ.

Technical Data:

Druh stavebnice BNF
Konstrukce EPP
Náročnost pilotáže Začátečník
Typ Cvičný
Rozpětí 1300 mm
Délka 865 mm
Letová hmotnost 1050 g
Elektropohon Střídavý 480, 960 kV

Download

Video

Product inquiry: Carbon Cub S+ 1.3m BNF Basic

Goods code: HBZ3250

Question text

Spare parts and related products

Carbon Cub S+ 1.3m: Křídlo.
HBZ3221
Stock
at the supplier
63,10 €
Carbon Cub S+ 1.3m: Podvozek.
HBZ3223
Stock
at the supplier
23,10 €
Get free shipping

with orders over 2 500 CZK
(is only valid in the Czech Republic)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. All rights reserved.